Beykoz doğal SİT, çivi çakamazsınız

  • Güncelleme: 10.02.2020 18:03
  • Okunma: 18249 kez
  • Yorum: 4
Beykoz Belediyesi'nin Çavuşbaşı bölgesinde gerçekleştirdiği halk meclisinde vatandaşlar sorunlarına çözüm aradı.
Yorumlar (4 Yorum)

Aylin Koç (1 yıl önce)

İmar sorunu, özellikle 2b den evvel tapusu olanlar için derhal çözülmelidir. Yokkacakkkaçak

Engin kalkan (1 yıl önce)

Her gelen anlattı biz dinledik sit dediler ön görünüm dediler .ama kodamanlara sen yap dediler açarlar konaklar alman üniverstesi nun okulumu bunlardan bazıları artık bizde sabır kalmadı.

ali ak (1 yıl önce)

bu nasıl bir anlayış? imarın en çok ihtiyaç olduğu yerde toplantı düzenleniyor, imarın açılacağına dair bir tek laf edilmiyor. siz imarı çıkarabilecek aşka ve enerjıye sahip değilsiniz. çıkartamazsınız. sorumluluğu sürekli başkalarına atmaktasınız. 84 kaçak yapı var mış ta itiraz ederlermişte....eder kardeşim. sen çözeceksin. işin bu. tapuyu verdin. senelerdir vergini de alıyorsun. tapuyu vergi almak için mi verdin.? gidin saruyere bakın! adamlar sit alanı falan demiyorlar. çatır çatır imar çıkıyor. herkes evini yapıyor. iş yapmamak için sen 1995 te çıkarılan kanunu öne çıkartıyorsun. meclis elinizde değil mi? ne kanunları değiştirdiniz, nice kanunlar koydunuz. bunu mu yapamıyorsunuz? zenginlerin imarları gayet rahat çıkıyor. anladığım şudur: zenginlere imarı vereceksiniz, garibanların ellerindeki arazileri de yeşil alan ilan edeceksiniz. beykozun garibanı da hizmetli olarak çalışmaya devam edecek.

Ahmet (1 yıl önce)

Yücel bey elinize dilinize saglık, teprik ediyorum sizi, inanın herkez sisin gibi düşünüyor ama maalesef dile getiremiyor.

Yorum Yaz