Beykoz'da son vuruşu Başbakan Davutoğlu yaptı

  • Güncelleme: 06.06.2015 20:16
  • Okunma: 31044 kez
  • Yorum: 6
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu Beykoz'da binlerce vatandaş karşıladı.
Yorumlar (6 Yorum)

Yavuz (6 yıl önce)

Yolunuz düserse bır Çekemköye bır Sultanbeylıye bır Alemdaga gıdın oradadakı 2B arsa sahıplerıyle cok kısa bır görusun kac paraya arsalarını alacaklarmıs ondan sonra gelın bır de beykozdakı 2B arsa sahıplerıyle görusun ne kadar odeme gelmıs aradakı beykozlu lehıne olan en az yuzde 4oo luk lehte tahakkuk eden farkı görun ondan sonra buralarda 2b ıle ılglılı yorum yapın..Beledıye baskanı YUCEL CELIKBILEK 6 yıl boyunca hıc bır sey yapmamıs olarak varsaysanız bıle su 2b hızmetı nesıller boyunca konusulacaktır.Tabıı gören gözlere ıdrak eden kalplere...

ahmet (6 yıl önce)

bu ne biçim haber başlığı ya ?? başbakan beykozluları ne olarak görüyor ki kontrol altına alınmışız ? böyle başlıkmı olur ?

selo (6 yıl önce)

beykozun nüfusuna bak aldığı oya bak ona göre konuş

SERHAT (6 yıl önce)

şaşılık hastalığınız var sanırım nerede o binler? yada vatandaşın parasından sıfırı alıp ayakkabı kutularındaki tutarların yanına 0 koyanlar gibi sizde 1.... yanına 0 koymuş olmayın :)

M.Talat KARASAKALOĞLU (6 yıl önce)

Başbakan ve İBB Başkanı Beykoza metrodan bahsediyorlar. 2009 Yerel seçimlerinde BEYKOZA METROSUNA KAVUŞACAK yazan BROŞÜRLER HALA ELİMİZDE (isteyene mail olarak atabilirim.) Aradan 6 YIL GEÇİYOR Tekrara Metro VAADİNDEN BAHSEDİYORLAR... Sizler Beykozluyu ne zannediyorsunuz... Bir VAADE kaç kere inanacağız.. Beykozun ihmal edilmişliğine, 2/B borçlanmalarına, Hala çözülemeyen İŞSİZLİK ve İMAR - TRAFİK sorunlarına bu sefer BEYKOZ SEÇMENİ GEREKEN CEVABI VERECEK ve YEREL SEÇİMLERDEN BU YANA 1,5 YIL GEÇTİ BİLE VAADLERLE BEYKOZUN BİR 5 YILI DAHA HEBA OLMAK ÜZEREDİR. akp. Beykozda 2.ci parti olmaya mahkum olacaktır.

buket (6 yıl önce)

hangi binler ağarladı acaba ? biz mi kördük göremedik ?

Yorum Yaz