Beykoz'da imar planları tamamlanıyor

  • 22.05.2017 20:41
  • Güncelleme: 13.07.2017 19:34
  • Okunma: 18381 kez
  • Yorum: 6
Beykoz Belediyesi, Zerzevatçı Mahallesi üzerinde devam eden imar planı çalışmalarıyla ilgili mahallelilere bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Yorumlar (6 Yorum)

deniz (5 yıl önce)

Her seçimden önce imar getiriyoruz diye insanları enayi yerine koyup kandırmaya çalışmaktan belediye başkanı artık vazgeçmeli. Son belediye seçiminden önce 2b arazimizi sözde şuulandırma yapılmış haliyle satılacağını satın alındıktan sonra arsada %40 kesinti yapılmıyacağını bütün basın açıklamalarında belirtmişti. Arsamızı bize yüksek fiyattan sattı bide %40ını gaspedecek. Şimdide ne arsanın imarını yapmayı beceremediği halde bir de utanmadan tapuda bahçe olarak kayıtlı sattığı arsamızdan yüksek miktarda arsa olarak emlak vergisi alarak bizleri mağdur etti, seçime az kaldı hesap vakti yaklaştı. Maden imar yapamıyacaktın niye arsaları bize sattın. Biz okadarda uyutulacak saf değiliz. Gelde hikayelerini Çavuşbaşında anlat, acarkent yüksek kata izin varken bize daha nekadar maval anlatacaksın.

cenk can (5 yıl önce)

Secimmi yalaştı .+ secimdir imar verılcekti.Her secimden sonra yetıştıremedık imarı gelecek secime kaldı dıyıp 4 secim kazandı .Ellahdurillah müslümaniz degilmi.Acarlak 28 kar oftan inşaat 28 kat colezyum 32 kat dokdelen dıke biliyor degilmi .Abicim ne olursa olsun bir insan adaletli olmalı ister müslüman ister yahıdi ister ataist isyersede hiristıyan olsun adaletli olmuyorsa işe yaramaz arkasından hep kufredılır.Beykoz beledıye başkanı 4 secım dır imar verecek 15 yıl oldu 28 yaşında evlendim şimdi 44 yaşında oldum 2 cocugum var arsam var cürükde evim var ama evimi yıkıp yenı ev yapamıyorum .Ne dıyeyim .secimde görüşücegiz inşaşşalh .ataist is yapan bir beledıye başkanına oy atıcagız .herkese selamlar hürmetler

Hasan Tas (6 yıl önce)

Baskan secim geliyor diye goz boyama turuna cikmis. Ici bos vaatler. Bu arada Cavusbasinin emlak vergileri gelmis bircok kisiye. Oturamadigimiz araziye binlerce lira istiyorlar vergi olarak. Yersen.

Süreyya Dalka (6 yıl önce)

Koca bir yalan daha... Neymiş? Tapular imar uygulamasından sonra dağıtılacakmış? Heyyy Elmas sana bir Neyzen şiiriyle cevap vermek isterdim ama yeri değil. İmar uygulaması mı yapıyorsunuz Arazi Toplulaştırması mı? İmar Kanunun hangi maddesine göre hangi yönetmelik hükümlerine göre böyle Aklımızla alay eden bir uygulama yapacağınızı "sevimli" bir dille masal anlatır gibi anlatıyorsunuz. Sizin birşey yapacağını yok. Sizin yapacağınız Beykozluyu Beykozdan atmak. Bu plan yaklaşık 25 yıl önce uygulamaya sokuldu sizler de çok sahiplendiniz. Oyu benden aldınız zengine hizmet ettiniz yetmedi Beykoz'u zengine peşkeş çekiyorsunuz.

Uzay (6 yıl önce)

Tapular neden verilmiyor. Düşündürücü işallah insanlar madur edilmez plan açıklandıktan sonra tapu verilece deniliyor neden böyle bir yol seçildi.daha pahalımı satılacak insanlara bunlar acıklanmalı.

Hasan (6 yıl önce)

Baskan yine gelecek vaadetmis. "Bir sonraki toplantıda fikirlerimiz olgunlaştırarak tekrar toplanmak isteriz." Kisacasi bizi 5-10 sene daha bizi bos bos izlemeye devam edin. Bu baskan Beykoz'da imar sorununu cozemez. Cunku ilk once is yapacak biri degil, ikinci olarak da demografik yapinin bozulup secimi kaybetmesinden korkuyor. Su anki demografik yapi bir sekilde AKP'nin adi hatirina, hemserilik adina ayni adami secip duruyor. Baskan bunu niye degistirsin ki?

Yorum Yaz