İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme

  • 0
  • 7253
İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme

İŞKUR Ümraniye Hizmet Merkezi ve Ümraniye Sanayici ve İş İnsanları Derneğince (ÜMSİAD) İşverenlere Yönelik Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

Ümraniye CESAS Plazada gerçekleşen bilgilendirme sunumuna, Ümraniye Kaymakamı Abdülaziz Aydın, İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kadir Akyüz, İŞKUR Ümraniye Hizmet Merkezi Şube Müdürü Zeynep Demir, ilçe idare müdürleriyle imalat ve bilişim alanında faaliyet gösteren çok sayıda işveren katıldı.Toplantıda, açılış konuşmasını yapan Ümraniye Kaymakamı Abdülaziz Aydın, sanayici ve iş insanlarına yönelik devletimizce yürütülen tüm projelerde elinden gelen desteği vereceğini kaydetti.

İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kadir Akyüz ise bundan sonraki süreçte de işverenlerin yanında olmaya devam edeceklerini ve kurum hizmetlerinin daha verimli şekilde devam etmesi adına bu tip toplantıların artarak devam edeceğini belirtti.


 

Toplantı, açılış konuşmalarının ardından İŞKUR hizmetlerinin sunumu ve işverenlerden gelen soruların cevaplanmasıyla devam etti.

Haber Merkezi

Beykoz Din görevlileri bu gece final oynayacak
Önceki Beykoz Din görevlileri bu gece final oynayacak
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı