Fitness alanından da planlar çıktı!

  • 0
  • 12630
Fitness alanından da planlar çıktı!

Tokatköy’e fitness alanı açmak için giden Başkan Ergül’e evlerinin yıkılacağını öğrendiğini söyleyen vatandaşlar şaşkınlık yarattı.

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül Beykoz’un çeşitli mahallelerindeki parklarda yaptırdığı fitness aletlerinin açılışlarına Gümüşsuyu Mahallesi Yunus Emre Parkı ve Tokatköy Bayram Top Parkı’nda yaptırdığı fitness alanı ile devam etti.

Saat 14.00’da Gümüşsuyu Yunus Emre Parkı fitness alanının açılışını gerçekleştiren Başkan Ergül’e yardımcıları Yüksel Baki, Metin Torun, İhsan Sabri Öksüz’ün yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Elif Öksüz ve vatandaşlar katıldı.

Tokatköy Bayram Top Parkı’nda gündem yine planlar olurken, Başkan Ergül vatandaşların sorunlarını dinledi. Evlerinin yıkılacağı konusunda duyum aldıklarını ifade eden vatandaşlara “bunlar kasıtlı olarak çıkartılan dedikodulardır. Hepiniz rahat olun, hiç kimsenin evi yıkılmayacak” diyen Başkan Ergül vatandaşların hassas olduğu bu konuyu kullananların olduğunu ifade ederek “bu adamlar yalan söylüyorlar. Sizleri aldatıyorlar. Belediyemizi provoke etmeye çalışıyorlar”şeklinde konuştu.

Başkan Ergül Tokatköy Mahallesi eski Muhtarı Erkan Atagün’le de bir süre konuşarak, planlarla ilgili çalışmaların devam ettiğini söyledi. En iyisini yapmak için her türlü çabayı gösterdiklerini ve önceki dönemde yapılan planlara nazaran % 30 bir iyileştirme sağladıklarını söyleyerek, arazide gerçekleştirilecek uygulamayla birlikte hiç kimseyi mağdur etmeden bu sorunu aşacaklarını umut ettiğini ifade etti.

Çarşamba günü kendisine yapılan provokasyonu ve hakaretleri de dile getiren Ergül’ün sözleri, “o gün en çok üzüldüğüm şey bir mahalleli çıkıp da ne yapıyorsunuz demedi” şeklinde oldu. Bundan sonraki çalışmalara kendi oluşturacağı ekiplerle devam edeceğinin sinyallerini de veren Ergül’e Atagün’ün cevabı şu şekilde oldu; “Başkanım, biz sizin yanınızdaydık, o gün sizi provoke edenlere de gerekli tepkimizi koyduk. Onlar zaten belli isimler, üç-beş kişi. Bu adamlar yüzünden bizleri planlarla ilgili yapılacak çalışmaların dışında tutmayın.” Ergül bu konuları daha sonra konuşalım diyerek fitness alanının açılışını gerçekleştirdi.

Vatandaşların da sorunlarını dinleyen Başkan Ergül, çözüm noktasında yardımcıları Metin Torun, Yüksel Baki, İhsan Sabri Öksüz ve birim müdürlerini görevlendirirken, evlerinin yıkılacağı konusunda kandırılan vatandaşlara da bilgi verdi. 

Haber Merkezi

Kurbanlıklarda kıran kırana pazarlık
Önceki Kurbanlıklarda kıran kırana pazarlık
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz