Son Dakika

Firmaların tercihi Beykoz Kariyer Merkezi

  • 0
  • 7365
Firmaların tercihi Beykoz Kariyer Merkezi
Firmaların tercihi Beykoz Kariyer Merkezi
Firmaların tercihi Beykoz Kariyer Merkezi
Firmaların tercihi Beykoz Kariyer Merkezi

Beykoz Kariyer Merkezi firma ziyaretleri ve tanıtım faaliyetleriyle eleman arayan firmaların taleplerini karşılamaya, istihdam ve meslek edindirme projeleri için yeni ortaklar belirlemeye devam ediyor.

Aktif olarak 760 firmayla çalışan, son iki ay içinde 48 firmayla görüşme yaparak ilçedeki istihdama katkı sunan Beykoz Kariyer Merkezi, ilçedeki firmaların eleman taleplerini en doğru seçimle karşılıyor.

Beykoz Belediyesi çatısı altında, firmalarla iş arayanları doğru noktada buluşturmak ve istihdama katkı sağlamak amacıyla 2002 yılında kurulan Kariyer Merkezi, haftanın bir günü firma ziyaretlerine ayırıyor.

Merkez, zengin eleman portföyünden belirlediği uygun adayları vasıflara uygun sektörlerde işe yönlendiriyor.

Yeni açılan ve mevcut firmalarda iş olanaklarının araştırıldığı ziyaretler kapsamında kurumla firmalar arasında meslek edindirmeye yönelik iş birliği ve projeler de geliştiriliyor.

Bu ziyaretler çerçevesinde bugüne kadar çağrı merkezi elemanı yetiştirme kursu, ev işlerine yardımcı eleman yetiştirme kursu ve güvenlik elemanı kursu açılarak ilgili sektörlere eleman temini ve ilçe sakinlerinin istihdamı sağlandı.

Merkez bünyesinde çağrı merkezi, hizmet, sağlık, gıda, tekstil, eğitim ve turizm ağırlıklı olmak üzere 20’yi aşkın sektörde hizmet veriyor. Beykoz Kariyer Merkezi istihdam karşılığında firma ya da adaylardan hiçbir ücret talep etmiyor.

Firmalar, Beykoz Belediyesi çatısı altında 10 yılı aşkın bir süredir hizmet veren, güvenilir bir merkezden eleman temini konusunda destek almaktan memnuniyetlerini ifade ederek iş birliğine hazır olduklarını ifade ediyorlar.

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi:

Gümüşsuyu Kelle İbrahim Cad. No: 43

BEYKOZ (Ana Hizmet Binası)

Tel: 0 216 538 84 56/ 8463 ve 8464

Haber Merkezi

Cadde Kafe Kavacık’a hayırlı olsun
Önceki Cadde Kafe Kavacık’a hayırlı olsun
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz