Eğitim

Fevzi Çakmak Lisesi’nin çılgın gençleri

Fevzi Çakmak Lisesi’nin çılgın gençleri
2014.08.04 00:00
| | |
9987

Kısa süre önce İstanbul genelinde yapılan müzakere yarışmasında dereceye girerek, Beykoz’da gururun olan Fevzi Çakmak Lisesi öğrencileri bu kez de müzikle gönülleri fethettiler.

Fevzi Çakmak Lisesi’nin Geleneksel 1. Dönem Sonu eğlence Programı Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde yapıldı… Okul Müdürü Mustafa Selcuk Göksu, Müdür Yardımcısı Zülfikar Türkmayalı Öğretmenler ve çok sayıda öğrencinin katıldığı programa okul öğrencilerinden oluşan sanatçılar unutulmaz bir program yaptı.

Okulun müzik öğretmenlerinin yoğun çabaları sonucu hazırlanan gecede çılgınca eğlenen Fevzi Çakmak Lisesi gençleri müzik konusunda ne kadar hünerli olduklarını gösterdiler…Elif Akyıldız’ın ‘’Söyleyemem derdimi, Anıl Kaya’nın “Seher Yeli, Dünyada Tükenmez Murat Var imiş” adlı eserleri seslendirdiği gecede davetlileri oluşturan öğrenciler güzel bir gece yaşadı.

Birbirinden güzel yorumlarıyla dikkati çeken öğrenciler profesyonel müzisyenleri aratmazken, Bateride Kaan Ekinci, Elektro Gitarda Anılhan Aydın, Bas Gitarda Burak Düzer, Elektro Gitarda Fatih Konak’tan oluşan Antitez Grubu’nun solistleri Yunus Emre Şahin ve Serahat Şahin muhteşem bir konser verdi.

Programın kapanış konuşmasını yapan Fevzi Çakmak Lisesi Müdürü Mustafa Selçuk Göksu, öğrencilerin performansından çok etkilendiğini ve geceyi çok beğendiğini ifade ederek, emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Fevzi Çakmak Lisesi, Selçuk Göksu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"