Makaleler

Fetö izdivacı ve Azmi Koç

11.08.2016 15:53
| | |
3989

Ne fetöymüş be!..

En son yazılı ve görsel basında çıkan haberleri duydukça ağzım adeta açık kalıyor. Nedeni ise; Hani birçok televizyon kanallarında olduğu gibi bizim fetö kendi içindeki cenah’la izdivaç programları yapıyormuş.

Erkek teröristlerine, vesikalık ve boydan kadın, kız resimlerini gönderiyor. Ağabeyler’ de hangisini fiziksel açıdan beğendiyse abla diye nitelendirdikleri cariyeler ile muta nikâhı yapıyor. Çok güzel bir hayra imza atıyor kerata. Dolayısıyla sanatçı Gülşen’in şarkısında olduğu gibi yatıyorlar, kalkıyorlar, birde bakıyorlar hop Fetö’ nün kucağındalar.

Zira bizim fetöş’de ellere varda bana yokmu dercesine iri kıyım, kaslı, yakışıklı ve sportmen erkekleride kendine ayırıyormuş şarlatan. Acaba görsel basında gösterilen fetöş repliklerinde adeta içine şeytan kaçmış gibi figürler sergilemesin de yukarıda belirttiğim kaslı ve irikıyım erkeklerin bir günahı olabilir mi?  Yorum sizlerin... 

Sevgili okurlar; aslına baktığımız da bu türden yazı yazmak ne benim kişiliğimle nede karakterimle bağdaşmıyor. Fakat bu soysuz köpeğe ve onun çemberindeki haşhaşi takımına gün görmemiş küfürler yağdırsam, inanın ki içimdeki fırtınaları dindirmez.

Çoğu zaman halk arasında söylenen sözdür: Kıyamet hacılardan, hocalardan ötürü kopacaktır diye. Tabi ki bu anlamda dini ve islamiyeti tam anlamıyla yaşayan / yaşatan imamlarımızı tenzih ederim. Benim söylemim hoca, hacı kisvesine bürünmüş Müslüman ve Türk düşmanlığı yapan bu çerçevede de batı ülkeleriyle işbirliği içinde olan anaları belli fakat babaları belli olmayan güruha.

Dolayısıyla yukarıda tarif ettiğim bu güruha atfen, ikamet ettiğimiz ilçemizde de 15 Temmuz FETÖ Darbe Girişimi sonrası açığa alınan imam sayısı da altıyla sınırlı kaldı. Bu açığa alınan 7 imam’dan birisi, Bağüstü Camii İmamı Azmi Koç 17-25 Aralık operasyonlarının hemen ardından Cumhurun başı Sayın;  Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a küfür / hakaret ettiği ve aleyhine şahitlik, tanıklık yapanlar olduğundan ötürü hakkında soruşturma açılarak, müfettiş raporu doğrultusunda da memurluktan el çektirilmişti.

Akabinde kendisi tekrardan mahkeme yoluna giderek ve daha önce aleyhine şahitlik yapanlarıda, hipnotize edip kendi safına çekmesi vuku bulunca, bizim imam efendiye görev iadesi yapıldı. Bu çerçevede analiz yaparsak şayet, ilk başta Beykoz emniyetin göreve iade eden savcı ve hâkimi, hatta ve hatta önce aleyhte sonrasında lehte şahitlik yapan vatandaşlarında bu hususta sorgulanması gerektiğini düşünenlerdenim.

Nitekim takvimler 15 Temmuz gecesini gösterirken,(o kara gecede) Azmi Koç denilen sözde imam, Diyanet işlerinin müftülüklere camilerde uzun bir süre sala’ların okunması yönünde talimat vermesi ve müftülüğünde bu bağlamda ilçemizdeki tüm camii imamlarını bu hususta emir telakki etmesine binaen Azmi Koç efendi müftülükten yazılı belge istemiş.

Bu meyanda verilen emri yerine getirmemek adına mübalasız her türlü fırıldağı yapmış adeta. Zira Azmi Koç, 15 Temmuz Beykoz gecesi millet darbeyi püskürttükten sonra sala okumaya başlayan fetö’cü hoca olarak tarih sayfalarında yerini almış oldu.

 Kalın sağlıcakla…

Anahtar Kelimeler: FETÖ, Darbe, 15 Temmuz, Azmi Koç

reklam
Diğer Yazıları

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"