Fetih Beykoz'da Uğur Işılak konseriyle kutlandı

  • 0
  • 5171
Fetih Beykoz'da Uğur Işılak konseriyle kutlandı
Fetih Beykoz'da Uğur Işılak konseriyle kutlandı
Fetih Beykoz'da Uğur Işılak konseriyle kutlandı

Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'un Fethi'nin yıldönümü, Beykoz'da Uğur Işılak konseriyle coşkuyla kutlandı.

Beykoz Belediyesi, İstanbul’un fetih coşkusunu ilçe sakinleriyle birlikte yaşamak üzere tertiplediği Uğur Işılak ve mehter konseri, 570 yıl önce tarihin akışını değiştiren, müjdelerle dolu şanlı zaferin asırlardır dinmeyen heyecanını bir kez daha gözler önüne serdi.

Beykoz Sahili’nde ilçe sakinleriyle buluşan sanatçı, “Benim Adım Türkiye”, “Haydi Anadolu”, “Bayrağı Elden Bırakma”, “Gelsen De Bir Gelmesen De”, “Bir Olana Bağlanmışım” şarkılarının yer aldığı fetih ruhunu yansıtan bir konser verdi.

Ellerinde Türk bayraklarıyla alanı dolduran ilçe sakinleri bir birinden güzel eserlerehep birlikte eşlik ederek fetih sevincini yaşadı.

Fetih kutlamalarında sahne alan Diriliş Mehteri Grubu, ecdadın asırlar önce savaş meydanlarında düşmana korku salan marşlarını söyledi.

Konseri hemşerileriyle birlikte izleyen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, 570 yıl önce İstanbul’u yurt olarak bırakan, Fatih Sultan Mehmet Han başta olmak üzere tüm ecdadı rahmet ve minnetle yâd ederek, etkinliğe katılan tüm ilçe sakinlerine teşekkür etti.

Haber Merkezi

TİP'li aday 27 yıllık evliliğini Beykoz'da bitirdi
Önceki TİP'li aday 27 yıllık evliliğini Beykoz'da bitirdi
AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Sonraki AK Parti Beykoz kararını verdi, yeniden İstanbul
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz