Fesleğen işi Beykoz’da tuttu mu?

  • Güncelleme: 30.04.2019 18:55
  • Okunma: 6999 kez
  • Yorum: 4
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, “Fesleğen Şenliği” kapsamında mis gibi kokan fesleğenleri Beykozlularla buluşturmaya devam ediyor.
Fesleğen işi Beykoz’da tuttu mu?

Doğanın uyanışına eşlik eden fesleğenlerin kokusu bugün Kavacık Otağtepe Caddesi’ni sardı.

Kavacık Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla kucaklaşan Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Merkez ve Yalıköy’de 8000, Soğuksu ve İncirköy’de 4000, Gümüşsuyu Merkez’de 1000, Yenimahalle’de 5000, Kavacık Mahallesi’nde 10 bin adet olmak üzere şu ana kadar 28 bin adet fesleğenin dağıtımını yaptı.

Şenlik kapsamında ilçenin cadde, sokak ve meydanlarını başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte ziyaret eden Başkan Murat Aydın, 7’den 70’e yoldan geçen tüm vatandaşlarla sohbet ederek kokusuyla hayata zindelik, doğaya ve insana canlılık katan fesleğenin Beykoz’a güzellikler getirmesini temenni etti.

Balkonlar Fesleğen Kokacak

Başkan Murat Aydın’ı yoğun ilgiyle karşılayan, hediye edilen fesleğenlere ilgi gösteren vatandaşlar dağıtılan fesleğenlerin evlerini ve balkonlarını süslediklerini ifade ederek, kendilerine teşekkür etti. Festival kapsamında kendisi de bir çocuktan çiçek alan Başkan Murat Aydın, çocuğun başını okşayarak derslerinde başarılar diledi. Başkan Murat Aydın: “Sokak sokak gezerek hemşerilerimize fesleğen armağan etmeye devam ederken, genç bir evladımızın bize hediye ettiği çiçekle gönüllerimize sevgi doldu. Nezaketi ve neşesi için oğlumuza ve ona saygıyı, sevgiyi böylesine yürekten aşılayan ailesine gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Binlerce vatandaşın balkon ve pencere kenarlarını fesleğenle süslediği şenlik Ramazan başına kadar sürecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Fesleğen, Murat Aydın

Yorumlar (4 Yorum)

emine okutan (11 ay önce)

BURAK KARAHAN SEN NASIL BİR CAHİLSİN EVLADIM? KAVACIĞI SİLME CHP ALDI YAZMIŞSIN. 2019 SEÇİM SONUÇLARINA DA MI BAKAMADIN? KAVACIK TA AK PARTİ %45 CHP %42 ALDI. BİRAZ MATEMATİĞİN VARSA BUNDAN BİR SONUÇ ÇIKARTABİLİRSİN DİYE DÜŞÜNÜYORUM. AYRICA O GÜN ARACIMLA KAVACIKTA FESLEĞEN DAĞITIMINA DENK GELDİM. ORTADA BİR TANE BİLE KÜFÜR EDEN İNSAN GÖRMEDİM BU NEYİN ZAVALLI ALGI YARATMA ÇABASI! AYRICA SELİM EFENDİ SANA DA İKİ SATIR BİRŞEY SÖYLEMEK FARZ OLDU. YILLAR ÖNCE ACARKENT BEYKOZ KONAKLARI ÇUBUKLU VADİ EVLERİ GÜNYÜZÜ KONAKLARI MARİTZA EVLERİ YAPILDIĞINDA BEYKOZ A VEDA MI ETTİN? SENİN DEYİMİNLE BEYKOZ UN ÇOCUKLARININ GİDEMEDİĞİ TED KOLEJİ, DOĞA KOLEJİ YILLARDIR VARLIĞINI SÜRDÜRMÜYOR MU BEYKOZ'DA? BEYNİNİZLE YORUM YAPIN BOŞ YAPMAYIN

Burak Karahan (11 ay önce)

Kavacıkta fesleğen dağıtırken 4 yolda trafiği kapadılar, anonslarını millet kornalarla bastırdı ve hiç duymadığım küfürleri duydum sürücülerden, zabıtalarda nasibini aldı, birkaç zabıntanın halk üzerine yürüdü. Ülke ekonomisi bitmiş eğitim seviyesi düşük olan Beykoz da kazanmış bir parti aynı zamanda memleketi bitirmiş bir parti olunca ve kavacık gibi eğitim seviyesi yüksek ve CHP nin silme aldığı bir mahallede ülke çok refahtaymış gibi fesleğen dağıtırsan böyle tepkiler görürsün helede trafiği kapatarak. Halkın paraları fesleğen olmuş dağılıyor... Hey gidi. Lale devrinde iyiz sanki.

SELİM (11 ay önce)

devam zeytin burnu başkanı devam ee ne zaman paketliyonuz beykoz halkını zenginlere nun okulu yaptınız bisiklet yoluda tamam fesleğenlerde tamam..okcular vakfı tamam villalara başlıyonuz ee beykozlu gariban halkı bisiklet alacak parası olmıyan büyük coğunluk cocuğunu nun okuluna gönderemiycek büyük coğunluk için beykozu terk etme zamanı ne zman söyleyinde bari önlem alalaım

Can dogan (11 ay önce)

Üvey evlatlarada ugrayacak mı başkan feslegeni bırak icrata bak

Yorum Yaz