Ferit İnal Lisesi mezunları yeniden bir araya geldi

  • 0
  • 2438
Ferit İnal Lisesi mezunları yeniden bir araya geldi
Ferit İnal Lisesi mezunları yeniden bir araya geldi
Ferit İnal Lisesi mezunları yeniden bir araya geldi

Beykoz’un köklü okullarından Ferit İnal Anadolu Lisesi’nin mezunları okul bahçesinde düzenlenen pilav gününde bir araya geldi.

Paşabahçe Ahmet Ferit İnal Anadolu Lisesi mezunları, Mezunlar Derneği’nin düzenlemiş olduğu pilav günü etkinliğinde bir araya geldi.

Okul mezunları, mezun oldukları okulun bahçesinde düzenlenen pilav gününde bir araya gelerek, eski günleri yad etti.

Paşabahçe Ferit İnal Lisesi Mezunlar Derneği’nin pilav gününe Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Sucuoğlu, Meclis Üyesi Uğur Gökdemir ve Gülsüm Yılmaz, Okul Müdürü Dursun Şen, Dernek Üyeleri, okul mezunları ve bazı öğrenciler katıldı.

Boğaz’ın İncisi Ferit İnal Anadolu Lisesi

Pilav gününde konuşan Paşabahçe Ahmet Ferit İnal Anadolu Lisesi Okul Müdürü Dursun Şen, katılımcıları “Beykoz’un İncisi Ferit İnal Anadolu Lisesi’ne hoş geldiniz” diyerek seslendi.

Şen, “Okulumuzdan mezun olmuş ve görev yapan öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz bizimler beraber. Okulum adına bugün burada olan herkese teşekkür ediyorum. Bir okul velileri, öğrencileri ve öğretmenleriyle değer kazanıyor. Nasıl ki öğrenciler okullarından mezun olduklarında iyi üniversitelere giderek okullarını temsil ediyorlarsa mezunlarımız için de aynısı geçerli.” dedi.

Sizler Ferit İnal mezunuyum dedikçe marka oluyor

Lisenin bir kültür olduğunu ve Ferit İnal Lisesi’nin de marka olmayı hak eden bir okul olduğunu kaydeden Şen, sözlerini şöyle sonlandırdı:

“Sizler çalışma hayatınızda ben Ferit İnal mezunuyum dedikçe bir marka haline geliyor. Ferit İnal Lisesi başarılarla geçmişi olan bir okul, yeni mezunlarımızla okulumuzun marka değerini arttırmaya devam edeceğiz. Lise bir kültürdür. Ben inanıyorum ki öğrencilerimizin başarısıyla birlikte Ferit İnal Lisesi de Galatasaray, Kadıköy, Kabataş gibi bir yere gelecektir.”

Etkinlikte, okul öğrencileri katılımcılara mini bir konser verdi.

Haber Merkezi

Beykoz Çubuklu’da Süleymancıların işgali protesto edildi
Önceki Beykoz Çubuklu’da Süleymancıların işgali protesto edildi
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz