Ferda Kazancıbaşı’nın ünlü kızından duygusal paylaşım

  • 0
  • 6143
Ferda Kazancıbaşı’nın ünlü kızından duygusal paylaşım
Ferda Kazancıbaşı’nın ünlü kızından duygusal paylaşım

Geçtiğimiz günlerde vefat eden Dost Beykoz Yazarı Avukat Ferda Kazancıbaşı’nın kızı Esra Kazancıbaşı Öztekin duygusal bir paylaşım yaptı.

Twitter hesabı üzerinden duygularını dile getiren Bayan Öztekin, babasının vefatından beri duygularının karma karışık ve darmadağın olduğunu ifade ederek, bebekken babası ferda Kazancıbaşı ile çekilmiş siyah beyaz çekilmiş bir fotoğraf yayınladı.

Ünlü tiyatrocu Rasim Öztekin’in eşi olan gazeteci Esra Kazancıbaşı Öztekin şu ifadelere yer verdi:

“Gittiğin günden bu yana düşüncelerim karmakarışık. Duygularım darmadağın... Farklı Esra'ların beynimdeki uğultusu... Çocuk Esra... Genç kız Esra... Olgun Esra... Sevdiği adamı, annesini, babasını, köpek çocuğunu kaybettiği için hüzünlü, yaralı Esra. Şimdi önüne uzanan yeni yola ürkekçe bakan ama her geçen gün kalbindeki acılarla daha büyüyüp, güçlenen bir Esra... Artık sen de yoksun. İçimdeki büyük boşluğa, kırgınlığa rağmen seni çok özlüyorum baba. Saatler süren baba-kız sohbetlerimizi... İş hayatımla ilgili danıştığımda bana verdiğin akılları, şahane fikirlerini... Sabahları attığın şarkılı, çiçekli güzel günaydın mesajlarını... İçimdeki tüm kızgınlığa, ruhumda bıraktığın eksikliğe rağmen seni seviyorum.”

Haber Merkezi

Demoday ve Proje Pazarı Beykoz TAÜ’de masaya yatırıldı
Önceki Demoday ve Proje Pazarı Beykoz TAÜ’de masaya yatırıldı
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz