Feci kazanın görüntüleri yayınlandı

  • 0
  • 36831
Feci kazanın görüntüleri yayınlandı

Beykoz, Kavacık Göksu yolunda meydana gelen kazanın görüntüleri ortaya çıktı. Kazada ticari taksinin oldukça hızlı gittiği görüldü.

Bugün saat 12.00 sularında Kavacık Göksu Yolu üzerinde meydana gelen kazanın görüntüleri ortaya çıktı.

Video kayıtlarında kazada hayatını kaybeden Rahmi Kutlu'nun kullandığı 34 TJC 42 plakalı ticari taksinin oldukça hızlı bir şekilde ilerleyerek halk otobüsüne arkadan çarptığı görülüyor.

Kaza, saat 12.00 sıralarında Beykoz Göksu Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde meydana geldi. Hızlı ilerlediği kayıtlardan da anlaşılan Rahmi Kutlu'nun kullandığı  taksi, durak önünde yolcu almak için duran Üsküdar-Kavacık hattında çalışan Mehmet Kaşıkçı yönetimindeki  İETT otobüsüne arkadan çarptı. 

Feci kazada taksi şoförü Rahmi Kutlu hayatını kaybetti.ISLAK ZEMİN İDDİASI

Bu arada Kutlu'nun yakınları ve meslektaşları acı haberi alır almaz olay yerine geldi. Rahmi Kutlu ile birlikte aynı durakta çalışan taksiciler, yol kenarındaki yeşil alanın yanlış sulanması nedeniyle yolun ıslandığını, kazanın da bu yüzden olduğunu öne sürdü. 100 KİLOMETREDE TAKILI KALDI

Taksi şoförünün cenazesi savcının incelemesinin ardından Beykoz Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırılırken, İETT şoförü Mehmet Kaşıkçı ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürülmüştü.

Bu arada kaza yapan aracın hız göstergesinin 100 kilometrede takılı kalması dikkat çekti. Polisin kazayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Haber Merkezi

Turizm haftasında fotoğraf turu
Önceki Turizm haftasında fotoğraf turu
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz