Kültür

Fatin Hoca İÖO’dan Halk Oyunları Gecesi

Fatin Hoca İÖO’dan Halk Oyunları Gecesi
2014.07.27 00:00
| | |
4609

İlçemizin başarılı okullarından Fatin Hoca İlköğretim Okulu’nca düzenlenen “Halk Oyunları Gecesi” öğrencilerin birbirinden hareketli dans gösterilerine sahne oldu...

Fatin Hoca İÖO’nun tertiplediği ‘Halk Oyunları Gecesi’ programına katılan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, öğrencilerin gösterilerini başkan yardımcısı Nevin Çalışkan, Okul Müdürü Dinçer Yeloğlu ve ailelerle birlikte izledi.

Türkiye’nin yedi bölgesinden halk oyunları koreografilerinin sergilendiği gecede okul tarafından başarılı dansçılar için hazırlanan teşekkür belgelerini Başkan Çelikbilek verdi.

Ritim gösterisi, Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu gibi yörelerin halk oyunlarıyla renklenen gecede Artvin Hopa Yöresi Halk Oyunları ekibi de sahne alarak izleyenlere bir gösteri sundu.

Gecede bir konuşma yapan Başkan Çelikbilek, Fatin Hoca İÖO’nun öğrencisi olmaktan dolayı guru duyduğunu ifade ederek, “Öğrencileri ve öğretmenleri emeklerinden ve gayretlerinden dolayı, anne ve babaları da böyle güzel ve başarılı evlatlar yetiştirmeleri dolayısıyla tebrik ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Fatin Hoca İlköğretim Okulu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"