Fatin Hoca Beykoz’da 1 numara olacak

  • Güncelleme: 01.01.2012 00:11
  • Okunma: 10208 kez
  • Yorum: 0
Fatin Hoca İlköğretim Okulu Aile Birliği, Beykoz Belediyesi Düğün Salonu’nda bir program düzenledi. Okul Aile Birliği başkanı Yaşar Kesici, Fatin Hoca’yı Beykoz’da 1 numaralı okul yapacaklarını söyledi.
Fatin Hoca Beykoz’da 1 numara olacak

Fatin Hoca İlköğretim Okulu Aile Birliği, Beykoz Belediyesi Düğün Salonu’nda bir program düzenledi. Okul Aile Birliği başkanı Yaşar Kesici, Fatin Hoca’yı Beykoz’da 1 numaralı okul yapacaklarını söyledi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in eşi Ayşe Çelikbilek ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yüksek, Beykoz Belediyesi meclis üyesi Erdal Öztürk, Gümüşsuyu Vakfı Başkanı Dursun Ali Okuyan’ın da hazır bulunduğu etkinliğe çok sayıda öğrenci velisi de katıldı. Gecenin sunumu ise, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Gaye Zayıf tarafından yapıldı.Okulda yapılan yenileme çalışmalarının sinevizyon gösterisi ile anlatıldığı programda konuşan Okul Müdürü Dinçer Yelpoğlu, “Bundan böyle okulların sosyal aktiviteler içerisinde olacağı bir döneme girdik. Okul Aile Birliği ile çalışmalarımız son derece iyi. Bize çok yardımcı oluyorlar. Ancak Okul Aile Birliği ile hep anneler ilgileniyor. Bu gecemizde babaları görüyoruz ve çok memnunuz” şeklinde konuştu.

Okullarının bundan böyle etkin bir okul olacağını da sözlerine ekleyen Müdür, “okulumuzun toplantı salonunda sinema gösterimi sunacağız. Paneller düzenleyeceğiz okulumuzun bahçesi de müsait. Artık onu da kullanacağız” ifa kına gecesi gibi etkinlikler yapılmasını da sağlayacağız” ifadelerine yer vererek şöyle devam etti: Okulumuzu nereden nereye getirdiğimizi hep birlikte gördünüz. Fatin Hoca İlköğretim Okulu, 2011 – 212’de de çok değişik olacak. Kıyafetlerimizi değiştirerek farklılığımızı gösterdik. Öğrencilerimiz değişik yarışmalar da dereceler aldı. Halk oyunlarında oldukça iddialıyız. Türkiye çapında derece yapacağız. Öğretmenlerimiz çok başarılı.

Fatin Hoca Beykoz’da bir numara olacak

Okulun folklor ekibinin ilgiyle izlenen gösterisinin ardından konuşan Okul Aile Birliği Başkanı Yaşar Kesici, Fatin Hoca İlköğretim Okulu’ndan mezun olan bir insan olarak bu okulu Beykoz’da 1 numara yapacaklarını söyledi.

Öğrencilik yıllarında barakalarda ders gördüklerini söyleyen Başkan Kesici, “şimdi hangi noktaya geldiğimizi görüyorsunuz. Artık bu okulu uçuracağız. Çok iyi noktalara getireceğiz. Fatin Hoca İlköğretim Okulu Beykoz’da bir numaralı okul olacak” dedi.

Konuşmaların sonrasında, Okul Korosu; Müzik Öğretmenleri Öznur Sezgin yönetiminde bir eserler seslendirdi. Programda, Hedef Mobilya, Bahem Colection ve Ersoy Gıda’nın sponsorluğunda ki hediyeler için çekiliş yapıldı.

Yine başarılı öğrencilere ödüllerin verildiği programın sonunda, eğitime katkılarıyla Beykoz’da adından sıkça söz edilen Karadenizli sanatçı Ceyhun Şişmanoğlu’nun konseri vardı.

Davetliler Şişmanoğlu’nun türküsüyle yeni yıl öncesi eğlenceli bir gün yaşadı… Okul Aile Birliği başkanı Yaşar kesici, katılımları nedeniyle davetlilere teşekkür ederken, sanatçı Ceyhun Şişmanoğlu’na da teşekkür çiçeği verildi.

Haber Merkezi