Güncel

Fatih ve Özge Sağlam'ın En Mutlu Günü

Fatih ve Özge Sağlam'ın En Mutlu Günü
2014.09.13 00:00
| | |
7889

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam bekârlığa veda etti.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları BaşkanıFatih SağlamÖzge Kuvel’le dünyaevine girdi. Oldukça heyecanlı olduğu gözlerden kaçmayan genç çiftin nikâhını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıydı. Başkan Çelikbilek'in teslim ettiği evlilik cüzdanını damada değil de geline uzatan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk"Ben lazım olduğunda hiç bulamam ancak eşim yerini iyi bilir. Bu nedenle nikâh cüzdanını gelin hanıma takdim etmek istiyorum" diye konuştu.

Beykoz Belediyesi avlusunda gerçekleştirilen nikah davetinde AK Parti İstanbul MilletvekiliMetin Külünk, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Temel Başalan, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, AK Parti Beykoz İlçe eski Başkanı Ahmet Hulusi Batu ve İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Gıyasettin Gergin şahitlik yaptı. Genç çiftin nikâhlarını kıyan Beykoz Belediye BaşkanıYücel Çelikbilek, geline babasının adını sorduktan sonra 'Hızır' yanıtını alınca, "Eğer baban Hızır’sa kızım, senin hiçbir şeye ihtiyacın yok" dedi. Başkan'ın esprisi salonda gülüşmelere neden olurken, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ün nikâh cüzdanını damat Fatih Sağlam'a değil de gelin Özge Kuvel'e vermesi dikkat çekti.

Nikâh kıyımı öncesi kısa bir konuşma yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek"Bu iki genç güzel bir iş yapıyorlar" derken, özellikle 10 yıl öncesine nazaran magazin sayfalarının düzelmeye başladığını ifade etti. Ailesiz bir yaşamın kötü bir şey olduğunu vurgulayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek"Ailenin öne çıktığı ve ailesiz bir yaşamın kötü bir şey olduğunu, kötü bir hayat tarzı olduğunu artık bilmemiz lazım. Bir şeye yaramadığını, iş görmediğini bilmemiz lazım. Bizi yaratan Rabbimiz bize aile yaşamını önermiş. Emretmiş daha doğrusu. Böyle yaşayın demiş. Biz de ona uyacağız. Bu iki gencimiz de buna niyetlenmişler, Allah niyetlerini halis kılsın" dedi.

Fatih Sağlam ve Özge Kuvel'in mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan yüzlerce konuk, nikâh sonrası takı merasiminde bulundu ve genç çiftle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Fatih Sağlam, Başkan, Nikah, Özge Kuvel, Yücel Çelikbilek, AK Parti, Düğün, Metin Külünk

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"