Spor

Fatih İşbecer'den Riva müjdesi

13.10.2015 16:28
| | |
4663

"3. köprü bitiyor. Çıkışlarından biri Riva'ya denk geliyor. Riva, 10 sene önceki Çekmeköy gibi olacak. Seneye oteli açıyoruz. Yılda 5 milyon Euro kazanacağız."

"3. köprü bitiyor. Çıkışlarından biri Riva'ya denk geliyor. Riva, 10 sene önceki Çekmeköy gibi olacak. Seneye oteli açıyoruz. Yılda 5 milyon Euro kazanacağız."

Galatasaray Genel Sekreteri Fatih Galatasaray Oteli ve Riva arazisi için de iyi haberler verdi. İşbecer şöyle konuştu: "Otel inşaatında 3. kata çıktık. Seneye bu tarihlerde Galatasaray'ın Mecidiyeköy'deki oteli faliyete geçmiş olur. Otel yıllık 5 milyon Euro kar getirecek bir varlık. Galatasaray'a çok büyük katkı sağlamış olacağız. 3. köprü bitiyor. Köprünün çıkışlarından biri Riva'ya denk geliyor. Riva, tıpkı 10 sene önceki Çekmeköy gibi olacak. Kimse eskiden oranın yüzüne bakmazdı. İstanbul böyle büyümeye devam ederse Riva da değerlenecek." 

KADIKÖY'DE KAZANACAĞIZ!

Fenerbahçe derbisi için iddialı konuşan Fatih İşbecer "Taraftar olarak Şükrü Saracoğlu'nda tribünde birkaç sefer bulundum. Derbiye gidip gitmeyeceğimizi şu anda bilmiyorum. Yönetim olarak karar vereceğiz. Kazanmak için sahaya çıkacağız ve kazanacağız"dedi. İşbecer, "Bir top direkten dönmese şu anda lider olacaktık" sözleriyle de Beşiktaş'ın Eskişehirspor deplasmanına göndermede bulundu. İşbecer, taraftarın protestoları için ise "30 bin kişinin istifa tezahüratı elbette olumsuz etkiliyor" dedi. 

MUSLERA GARANTİSİ

İşbecer röportajın ilk bölümünde "UEFA'dan ceza alma riskimiz var ama bunu inkar etmeden önlem alarak ilerliyoruz. Muslera'yı satınca bu kulüp rahatlamaz. G.Saray son yıllarda ilk kez transferi artıda bitirdi. +18 milyon Euro karla kapattık" demişti.

Sabah

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Riva, Fatih İşbecer, Galatasaray, Galatasaray Oteli, Mecidiyeköy, Riva Arazisi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"