Güncel

Fakir Yılmaz: Beykoz'da bir muhtarımız yok

Fakir Yılmaz: Beykoz'da bir muhtarımız yok
31.01.2016 22:35
| | |
6573

Video galeri

Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDA-FED) dördüncü toplantısını Beykoz'da gerçekleştirdi.Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDA-FED) dördüncü toplantısını Beykoz'da gerçekleştirdi.

Çatısı altında 53 Ardahan derneğini toplayan Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDA-FED), gerçekleştirdiği toplantılardan dördüncüsü için Beykoz'da bir araya geldi. Beykoz'un tanıdığı Ardahanlı simalardan olan Kemal Sanin ve Ercan Yıldız'ın evsahipliğinde ve sponsorluğunda gerçekleştirilen yemekli toplantıya çok sayıda Kars ve Ardahan kökenli çok sayıda Beykozlu katıldı. Toplantı öncesi Dost Beykoz'un sorularını yanıtlayan ARDA-FER Başkanı Fakir Yılmaz, bir süre Beykoz'da bulunduğunu da hatırlatarak, "Beykoz'da Ardahanlı bir tane muhtarımız yok. Beykoz Belediye Meclisi'nde ise AK Parti ve CHP'de sadece 1'er tane Ardahanlı hemşerimiz var. Bu sayıları artırmalıyız" şeklinde konuştu.

ARDA-FER'in gerçekleştirdiği toplantıya, CHP'li Belediye Meclis Üyesi Deniz Yıldız, MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Kemal Durmuş, Ahmet Yıldız, Cengiz Koçak, Mehmet Gökçe, Yunus Koçak, Turgut Tekin, Bülent Gökdağ, Nurettin Yolcu katıldı. Ardahan dernekleri arasında ‘tek Hanım Başkan’ olan Değirmenli Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Sebahat Kaya ile Eğitimci Güven Yılmaz da toplantıya katılarak, Ardahanlıların birlik ve beraberliğine yönelik mesajlar içeren etkileyici konuşmalar gerçekleştirdi.

‘Aynı zamanda gazeteci olan Başkan Fakir Yılmaz, farklı meslekten Ardahanlıların daha sık bir araya geldiğini görmenin en büyük hayali olduğunu söyledi’

Toplantıda, yaklaşık 600 bin Ardahanlının yaşadığı İstanbul'da birlik ve beraberliğin daha etkin bir şekilde tesis edilmesi konusu işlendi. Bu sırada merkezi Şişli'de bulunan ARDA-FER'in yanı sıra burada gerçekleştirilecek projelerin önemine de dikkat çekildi. ARDA-FER'in Başkanı ve aynı zamanda bir gazeteci olan Fakir Yılmaz ise sahibi olduğu Kuzey Doğu Anadolu Gazetesi'yle projelerin duyurulması konusunda destek olabileceğini kaydetti. Ardahanlı olan farklı meslekten kişilerin daha sık bir araya geldiğini ve birlikte güzel işler çıkarttığını görmeyi hayal ettiğini söyleyen ARDA-FER Başkanı Fakir Yılmaz, bu konuda hemşerilerine güvendiğini de sözlerine ekledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Ardahan Dernekler Federasyonu, Toplantı, Kemal Sanin, Ercan Yıldız, ARDA-FER

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"