Son Dakika

Evleniyorum diyenlere Beykoz klasiği

  • 0
  • 10731
Evleniyorum diyenlere Beykoz klasiği
Evleniyorum diyenlere Beykoz klasiği
Evleniyorum diyenlere Beykoz klasiği

Evlenmek isteyenler, yaşamları boyunca unutamayacakları bu günü her gün hatırlamak istiyorlarsa çözüm Beykoz'da

İki kişinin ruhen ve bedenen yaşadığı birlikteliği bir ömür sürdürecek şekilde bir araya gelmesidir evlilik... Yalnızca kişiler mi? Onlarla birlikte aileler de birbirlerine ömür boyu söz verir... Kız babası azıcık buruktur: Damadı sıkı sıkıya tembihler: "Kızıma iyi bak! O bizim ailemizin çiçeğidir" diye... Erkek annesi ise mutlu, heyecanlı ancak temkinlidir ve dua eder: "İnşallah gelin hayırlı bir evlat olur ailemize" diye... Nikâh memurunun sorduğu "... kabul ediyor musun?" sorusunun ardından tebessümle gelen "Evet" yanıtı da mutluluk tohumunun atıldığının ilk resmi belgesidir adeta... Sonrası ise düğün-dernek ve gelsin halay, gelsin oyun havası; gelsin eğlence... Bu gece düğünümüz olacak eğer kısmetse...

Beykoz'da 15 yıldır resmi olarak ve kesintisiz hizmet veren Gerçek Prodüksiyon yöneticileri, satın aldıkları www.evleniyorum.com.tr adresinde, evlenenlere çok önemli ve özel bir hizmet sunuyor. Şirket Sahibi Ufuk Esenboğa, firmaya gelen evlenecek çiftlere, ne tür bir hizmet verdiklerini şu şekilde anlatıyor:

Ufuk Esenboğa: “Evlenecek çiftlerimize, profesyonel bir hizmet sunuyoruz”

"Evlenmeye karar veren çiftler için en önemli konu şudur: ‘Ya her şey istediğimiz gibi olmazsa’... Burada onların en büyük endişesi, yaşamları boyunca en mutlu olacakları ve onyıllarca sabırla bekledikleri o günde, hemen her şeyin sorunsuz bir şekilde noktalanmasıdır. Düğün davetiyeleri, giyilecek kıyafetler, tutulacak salon dertleri yetmez gibi bir de düğünün fotoğraf - video çekimi gelin ve damadı kara kara düşündürür. Klasik bir deyiş vardır ya: 'Evdeki hesap çarşıya uymaz' diye... Yeni evlenecek çiftlerin de en çok korktukları konu bu olur.

Bizim www.evleniyorum.com.tr olarak çiftlere sunduğumuz hizmet ise hem bu yüklerini hafifletmek, hem de ihtiyaçlarına profesyonel öneriler getirebilmektir. Gelin ve Damat adayımız, bizimle el sıkıştıktan sonra en mutlu oldukları günü her dakikasıyla ve sorunsuz olarak, profesyonelce sonsuza kadar kayıt altına almış olurlar. Gerek profesyonel ekip arkadaşlarımız ve gerekse son model dijital cihazlarımızla, evlenecek kişilerin hazırlık aşamalarını ve düğün sırasında yaşadıklarını dikkatle kayıt altına alırız. Bundan sonra ise yine profesyonel bir şekilde görüntüleri montajlayarak, eğer dilerlerse bir örneğini de sosyal medya hesaplarına aktararak, elimizdekileri çiftimizle ve sevdikleriyle paylaşırız. Birbirinden güzel ve özel dış çekim noktalarında ise yine Gelin ve Damadımızı en mutlu anlarını fotoğraflayarak, şık bir albümde kendilerine sunarız."

‘Ayrıntılar ve daha fazlası, www.evleniyorum.com.tr adresinde…’

Beykoz'un dışından da binlerce çiftin en mutlu anlarını fotoğraflayan www.evleniyorum.com.tr firması, çalışanlarının güleryüzle verdiği hizmetle de dikkat çekiyor. Tamamı alanında uzman ve üniversite mezunu olan personel, daha iyi bir hizmet verebilmek adına, yetkili kişiler tarafından sürekli bir eğitimden geçiriliyor. Kavacık'ta bulunan www.evleniyorum.com.tr firması ise evlilik planları yapan tüm Beykozlu çiftleri, internet sitelerini incelemeye ve iletişim adresiyle telefonlarından kendilerine ulaşarak ayrıntılı bilgi almaya davet ediyor.

Haber Merkezi

Beykoz 1908 AŞ 3. hazırlıkta 3 - 0
Önceki Beykoz 1908 AŞ 3. hazırlıkta 3 - 0
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz