Ev almayı düşünmenin kısıtlayıcı sınırları Birevim ile kalkıyor?

  • 0
  • 5063
Ev almayı düşünmenin kısıtlayıcı sınırları Birevim ile kalkıyor?

Ev fiyatlarının genel durumu ve ev satın almak için hesaplanan bütçe ayarlamaları pek çok kez bizi kısıtlayabilir.

Fakat günümüzde bankalardan kredi çekme anlayışında, faizler, vade farkları, oluşan çeşitli masraflar, normalde evin bedelinin çok yükselmesine neden olabiliyor. Ayrıca sabit taksitlendirme durumları ve her evin istenildiği gibi alınamaması da yine beraberinde gelişen diğer sıkıntılar arasındadır. Fakat Birevim sistemine bakıldığında ev almayı düşünenler için bazı imkânların sağlanmakta olduğunu ve ev alırken, faizsiz ev seçeneklerinin düzenlenmekte olduğunu görebiliyoruz.

Müşteriler için Serbest Planlı, Sıra Tespitli ve Konut Değer Endeksli Yöntem metotları bulunur. Bu metotlar, ev almayı düşünenler için oldukça geniş avantajlar sağlar ve size en uygun ödeme planlarını sunmaktadır. Buna uygun olarak da beklentilerinizi karşılayan gayrimenkulleri satın alabiliyorsunuz.

Birevim’in sistemini daha iyi anlamak için birkaç yola bakılabilir. Bunlar arasında;

Faiz Ödemenin Olmaması

Ev satın alırken, faiz eklentisi Birevim tarafından müşterilere uygulanmaz. Evin kendi bedeli ne ise ona göre planlama yapılır ve taksitlendirme sağlanıyor. Böylece kişiler, kendi gelir kaynaklarına göre taksit seçeneklerini 120 ay ya da daha fazlasında belirleyerek faizsiz ev imkanına sahip olabilmektedir

Peşinat Ödeme ve Ara Ödeme

Peşinat ödemesi dileyenler için vardır ama zorunlu değildir. Dilerseniz peşinat ödeme zorunluluğu olmadan da ev sahibi olabilmeniz sağlanıyor. Aynı zamanda yine isteyenlere Serbest Planlı Yöntem kapsamında ara ödeme seçeneği verilmektedir. Yine de ara ödeme de zorunlu bir uygulama değildir. Fakat peşinat ödemesi ve ara ödemeler, evin borcunun daha kısa sürede tamamlanmasına olanak verecektir.

Birevimde Evin Kendi Bedeli Üzerinden İşlem Yapılır

Faizsiz ev kredisi imkanı sağlandığından, evin kendi değeri üzerinden işlem yapılmaktadır. Bunun sonrasında ise müşteri evi teslim aldıktan sonra taksiti üzerinden binde dördü oranı hesaplanarak, yeni bir hesaplama çizilir. Böylece borç miktarı, taksitlerin mevcut durumuna göre düşürülmektedir. Kira yardımı ya da vade farkı da alınmamaktadır.

Evin değeri, Konut Değer Endeksli Yöntem ile sağlanarak korunmaktadır. Ayrıca borcun her zaman daha erken bitmesi yönünde de atımlara sağlanır. Taksitlendirme imkanları geniştir, ödeme planları esnektir ve bir dönem sıkıntı yaşansa bile taksit atlatma imkanları da yine Birevim tarafından sağlanmaktadır.

Taksitle araba almak isteyenlere kolaylık sağlanıyor...
Önceki Taksitle araba almak isteyenlere kolaylık sağlanıyor...
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı