Eski MHP’lilerden Murat Miniç’e destek

  • 18.03.2019 22:10
  • Güncelleme: 18.03.2019 22:12
  • Okunma: 4991 kez
  • Yorum: 3
İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç’e destek olacaklarını açıklayan siyasetçilerin sayısı artıyor.
Eski MHP’lilerden Murat Miniç’e destek

Daha önce Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe Teşkilatlarında başkanlık yapan isimler İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç'e desteklerini açıklamışlardı.

Geçtiğimiz günlerde Beykoz İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir’i ziyarete gelen Beykoz MHP Eski İlçe Başkanları ve yöneticileri İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç’e desteklerini açıkladılar.

MHP Beykoz Eski İlçe Başkanlarından Mehmet Öncü ve Mehmet Pulant'ın yanı sıra, eski MHP ilçe yöneticilerinden Mehmet Balta, Hasan Balcı, Yusuf Akay Nayır, Mustafa Harman, Fahrettin Akan ve Oktay Sandıkçı; 31 Mart Yerel Seçimlerinde Bilgehan Murat Miniç'i desteklediklerini, Beykoz’un  Çocuklarının geleceğini dışarıdan getirilen kimseye emanet etmeyeceklerini belirttiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Bilgehan Murat Miniç, MHP, Destek

Yorumlar (3 Yorum)

murat tok (4 yıl önce)

sayın "okutan" belliki akpartiye gönül vermiş akyüreklerdensiniz. Biz ise parti gözetmekmeksiniz Beykozun bekasını düşünenlerden.

emine okutan (4 yıl önce)

10 Yıldır Beykoz'da Beykozlu Belediye başkanı var. sabahtan akşama eleştirdiğiniz hatta iftiralar attığınız adam. Demek ki sizin için Beykozlu olmanın önemi yok. Bulmuşsunuz içi boş altı doldurulmamış bir slogan sürükleniyorsunuz. Sürekli bu bir belediye seçimi Beka sorunu değil diyorsunuz ya e tamam o zaman neden işi ehline vermek varken mikro milliyetçilik yapıyorsunuz. Yıllardır Giresun, Kastamonu, Kars, Trabzonculuktan çektiğimiz yetmediği gibi şimdi ikametgaha göre de yapabileceğimiz bütün ayrımı yapalım vay arkadaş! Bırakn bu işleri millet! bize bu işi bilen tecrübe sahibi, derdi, telaşı, heyecanı olan insan lazım. daha müdürlüklerin ne iş yaptığından bihaber , belediye tecrübesine sahip olmayan insanlara Beykoz'un Beş yılını feda etmeyin!

Murat tok (4 yıl önce)

Beykoza beykozlu başkan gerek. Önceden 4 dönem başkanlık yapmış birini destekleyip yanında saf duranlara şaşırıyorum. Konuştuğumda ise beka sorunu var. bizde durumdan memnun değiliz diyorlar. Peki arkadaş! Beykoz belediyesi akparti almazsa beka sorunumu oluşacak diyorum. Ses yok. Cevap veremiyorlar...

Yorum Yaz