Siyaset

Eski BBP’lilerden Bilgehan Murat Miniç’e destek

Eski BBP’lilerden Bilgehan Murat Miniç’e destek
03.03.2019 12:39
| | |
5975

Seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Bilgehan Murat Miniç’e eski partili arkadaşlarından destek geldi.

Büyük Birlik Partisi’nde 1993 yılından 2017 yılına kadar ilçe başkanlığı yapmış olan partililer, Miniç’in yanında olduklarını açıkladı.

Sabah namazının ardından Beykoz Alperenler Derneği’nde bir araya gelen BBP Eski İlçe Başkanlarından Kamil Bülbül, Özer Güneş, Hasan Gültekin, Yaşar Develioğlu, Serdar Altınbaş, Yunus Kılıç,  Mustafa Bağcılar, Cengiz Gülay ve aynı zamanda İyi Parti Meclis Üyesi adayı olan Melih Perçin, Beykoz’da destekleyecekleri adaylarının Bilgehan Murat Miniç olduğunu belirtti.

Beykoz’daki Büyük Birlik hareketinin öncülerinden olan ve oldukça saygın bir konumda bulunan eski ilçe başkanları; ‘Gücümüz yettiğince ve sahip olduğumuz tüm Beykozlu nüfusumuzla beraber Bilgehan Başkan’ın destekçisiyiz. Beykoz’da güzel şeyler olacağına dair inancımız sonsuz. Bugüne kadar yaptıklarıyla Beykoz halkına örnek olan, pek çok kişinin de takdirini kazanmış olan Bilgehan Murat Miniç’in ve İyi Parti’nin var gücümüzle yanında olacağız’ dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Bilgehan Murat Miniç, BBP, Destek, Melih Perçin

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"