Yaşam

Eski Başhekim Yardımcısı Dr. İslam Yavuz vefat etti

Eski Başhekim Yardımcısı Dr. İslam Yavuz vefat etti
05.12.2017 19:15
| | |
11171

Video galeri

Beykoz Devlet Hastanesi eski Başhekim yardımcılarından Dr. İslam Yavuz vefat etti. Merhum Yavuz için Çavuşbaşı’nda cenaze namazı kılındı.

Uzun yıllar Beykoz Devlet Hastanesi’nde Başhekim yardımcısı olarak görev yapan Dr. İslam Yavuz, evinde kalp krizi geçirdi. 112 Acil Servis ekiplerince Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan İslam Yavuz, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Başhekim yardımcısı olarak yıllarca görev yaptığı Beykoz Devlet Hastanesi’nde vefat eden İslam Yavuz’un sevenleri derin üzüntü yaşarken, Yavuz ailesi acı haberi alır almaz hastaneye akın etti.

Dr. İslam Yavuz’un naaşı ilk olarak Beykoz Devlet Hastanesi’ne getirildi. İslam Yavuz’un aile fertlerinin de hazır bulunduğu son buluşmada kısa bir konuşma yapan Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim yardımcısı Op. Dr. Abdurrahman Besler, Yavuz ailesinin acısını hastane personeli olarak paylaştıklarını ve merhum Dr. İslam Yavuz’a Allah’tan rahmet dilediklerini söyledi.

Başhekim yardımcısı Dr. Oğuz Ayhan ve Hastane Müdürü Metin Şafak’ında aralarında olduğu çok sayıda hastane personeli merhum İslam Yavuz’a haklarını helal ettiklerini ifade etti.

Daha sonra Dr. İslam Yavuz için Çavuşbaşı yavuz Sultan Selim Camii’nde cenaze namazı kılındı.

Cenaze namazı öncesi, İslam Yavuz’un ruhu için kuran-ı kerim okunduğu sırada, aile fertleri cami avlusunda taziyeleri kabul etti.  

Burada kılınan cenaze namazına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Meclis üyeleri Emin Yavuz, Aydın Düzgün, Başkan Yardımcısı Yakup Özbek, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Oğuz Ayhan, Dr. Murat Aydın ve Dr. Gökhan Dede, mahalle muhtarları, dernek başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İslam Yavuz, kılınan cenaze namazının ardından aynı mahallede bulunan aile kabristanlığında ebediyete teslim edildi.

Haber Merkezi     

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberler, Dr. İslam Yavuz, Vefat, cenaze, Çavuşbaşı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"