Kültür

Erzurum'dan Beykoz'a anılarla döndüler

Erzurum'dan Beykoz'a anılarla döndüler
07.02.2016 19:55
| | |
4733

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın girişimleriyle Erzurum'a 5 günlük tatile gönderilen çocuklar, neşeli tatillerini tamamladı.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın girişimleriyle Erzurum'a 5 günlük tatile gönderilen çocuklar, neşeli tatillerini tamamladı.

Daha önce lise düzeyinde öğrencilerini "Nene Hatun'a Saygı Yürüyüşü" kapsamında Erzurum'a götüren Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, bu kez de ortaokul öğrencilerini "Kış Tatili'ne" götürdü. Daha önce Erzurum Yakutiye ilçesinde Kaymakamlık yapan Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın girişimleriyle, ara tatilini Erzurum'da kayak yaparak değerlendiren Beykozlu yetim ve öksüz öğrenciler, ilçeye dönüş yaptı.

Tatil sırasında önce Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil tarafından kabul edilen Beykozlu öğrenciler, Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak tarafından da bir süre makamda ağırlandı. Kartopu Projesi adlı çalışma kapsamında Erzurum'a giden öğrencilere, Vali Dr. Ahmet Altıparmak tarafından çeşitli hediyeler de verildi.

'Kaymakam Ahmet Katırcı, emeği geçenlere teşekkür etti'

Beykoz'a dönüş yapan ortaokul öğrencilerinin ilçeye gelişini kişisel sosyal medya hesabından duyuran Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve Beykoz Belediyesi başta olmak üzere emek veren tüm öğretmenlere teşekkür etti. Erzurum Valiliği başta olmak üzere Beykozlu çocuklarımızı iyi bir şekilde ağırlayan yetkililere de minnet duygusunu ifade eden Kaymakam Katırcı, şöyle dedi:

"Misafirperver Can Dostlarım Dadaşlara, Erzurum Valiliği ve Sayın Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak'a... Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil'e... Yakutiye Spor İlçe Müdürü Suat Yılmaz ve Palandöken İlçe Müdürü Köksal Kaçmaz Kardeşlerime... Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Zinnur Şimşek Hocama ve Bahri Tanas Şefime... Yakutiye Merkez İmam Hatip Lisesi’ne ve Nenehatun Anadolu Kız Lisesi'nden Serap Kahraman Hocama... 50.Yıl Ortaokul Müdürü Selami Topaloğlu'na... Erzurum Büyükşehir Belediyesi'ne... Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar'a... Son olarak da güzel haberler yapan Erzurum ve Beykoz yerel basınına çocuklarım adına çok teşekkür ederim."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Gazete, Erzurum, Kartopu Projesi, Dr. Ahmet Altıparmak, Zinnur Şimşek, Fuat Taşkesenligil, Köksal Kaçmaz, Bahri Tanas, Serap Kahraman, Selami Topaloğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"