Ertuğrul Özkök Beykoz’da kara kedisine kavuştu

  • 02.08.2021 19:11
  • Güncelleme: 02.08.2021 20:36
  • Okunma: 4553 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Konakları’nda ikamet eden Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, 8 Temmuz 2021 tarihinde, kedisinin kaybolduğunu yazmıştı.
Ertuğrul Özkök Beykoz’da kara kedisine kavuştu

Köşesinde, "Karam" isimli kedisine evinin önünde araba çarptığını, çarpan aracın kediyi bırakıp gittiğini, vatandaşların haber vermesi üzerine Beykoz Belediyesi’nin kediyi alarak tedavi ettiğini yazan Ertuğrul Özkök, Beykoz Belediyesi’ne minnettar olduğunu ifade etmişti.

Ertuğrul Özkök, yaklaşık bir ay sonra tedavisi tamamlana “Karam” isimli kedisine kavuştu. Bu durumu ise Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sosyal medya hesabından paylaştı.

Murat Aydın paylaşımında, “Beykozlu komşumuz Ertuğrul Özkök'ün evinin bahçesinde kaybolan kedisini ekiplerimiz bundan bir süre önce yaralı halde bulmuştu. Tedavisi devam ederken torunu Zeynep'in ekiplerimize ulaşması sonucu sahipsiz olmadığını öğrendik. Hayvan Rehabilitasyon Merkezimizde tedavisi devam eden Karam ile bugün duygusal bir buluşma gerçekleşti.” ifadelerine yer verdi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök’ün kedisiyle buluşma anının videosunu da yayınladı.

Ertuğrul Özkök'ün ilgili yazısı için tıklayınız

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ertuğrul Özkök, Karam