Yaşam

Ersin Sönmez & Zeynep Durgut evlendi

Ersin Sönmez & Zeynep Durgut evlendi
2014.08.04 00:00
| | |
15207

AK Partililerin yoğun ilgi gösterdiği düğün Çavuşbaşı’nın eski halef selef başkanları olan Osman Şimşek ve Hanefi Dilmaç’ı da biraraya getirdi.

Beykoz’un sevilen iş adamlarından Sönmez Balon’un sahibi ve AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Zülküf Sönmez’in kardeşi Ersin Sönmez ve Zeynep Durgut’un düğün töreni Kavacık Aşrom Restaurant’ta yapıldı.

AK Partililerin yoğun ilgi gösterdiği düğün Çavuşbaşı’nın eski halef selef başkanları olan Osman Şimşek ve Hanefi Dilmaç’ı da biraraya getirdi.
 
Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in Beykoz dışında olması nedeniyle katılamadığı törende Ersin Sönmez ve Zeynep Durgut çiftinin nikâhlarını Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç kıyarken, Zülküf Sönmez ile dostluları uzun yıllara dayanan Çavuşbaşı Belediyesi eski Başkanı Osman Şimşek ve damadın amcası Şerafettin Sönmez nikâh şahidi oldu.
 
 
Sabahattin ve Mihriban Sönmez ailesi, evlatları Ersin Sönmez’in mutluluğuna tanıklık etmenin huzurunu yaşarken, İrfan ve Ayşe Durgut ailesi de kızları Zeynep Durgut’u gelin olarak görmenin heyecanını hissettikleri düğüne her iki ailenin çok sayıda seveni katıldı.
 
 
Her iki aileyi de iyi tanıyan Bilal Soner’in sunumunu yapmış olduğu düğün törenine katılanlar arasında, AK Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülsen, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Meclis üyeleri Yalçın Çolak, Nazım Keskin, Yusuf Koç, AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları Ahmet Deliak, Erdal Demir, Yönetim Kurulu üyeleri Ali Osman Çite, Şevki Kazancı,  Dr. Özer Odabaşı gibi isimlerde vardı.
 
 
Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, kıymış olduğu nikâh sonrası her iki aileyi de uzun yıllardır tanıdığını, çok kıymetli bir o kadarda değerli olan her iki ailenin de tercihlerinin isabetli olduğunu kaydederek yeni çiftlere mutluluklar diledi. Dilmaç, yeni çiftlere evlilik cüzdanını Çavuşbaşı Belediyesi eski Başkanı Osman Şimşek’in vermesini istedi.
 
Çavuşbaşı Belediyesi eski Başkanı Osman Şimşek’te, yeni çiftlerin çok sevdiği iki ailenin aralarındaki bağı kuvvetlendirmiş olmasından duymuş olduğu memnuniyeti ifade etti. Şimşek, evlilik müessesesi üzerine yapmış olduğu kısa konuşmada, hayatın en önemli unsurunun fedakârlık olduğunu ve sadakatin evliliklerin temelinin sağlam olmasında önemli rol oynadığının altını çizerek, Ersin ve Zeynep Sönmez çifti için Allah’tan bir ömür boyu mutluluk temennisinde bulunduğunu kaydetti.
 
 
Düğün törenin son bölümünde ise, Hüseyin Özer’in okuduğu Kuran’ı Kerim’den sonra takı merasimine geçildi. Takı merasiminde de alışılmadık görüntüler vardı. Yeni çiftlere hediye vermek isteyen her iki ailenin sevenleri de dakikalarca kuyrukta beklemek zorunda kaldı.
 
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer ise katılamadığı düğün törenine çiçek göndererek yeni çiftlere tebriklerini ve mutluluk dileklerini iletti.
 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Ersin Sönmez, M. Hanefi Dilmaç, Zeynep Durgut, Zülküf Sönmez, Osman Şimşek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"