Kültür

Erol Aydoğan’ın ilk albümü, 'Anahtar' çıktı

Erol Aydoğan’ın ilk albümü, 'Anahtar' çıktı
2014.08.02 00:00
| | |
8416

Beykoz’un sevilen sanatçısı Erol Aydoğan, ilk albümü “Anahtar”ın gala gecesini 3 Temmuz Çarşamba akşamı Çavuşbaşı Kasrı’nda yapacak.

Özellikle Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve Türk Tasavvuf Musikisi dallarında ki güzel yorumuyla geniş kesimlerin beğenisini kazanan Erol Aydoğan, yaşam tarzıyla da sanatçıya yakışır bir duruş sergiliyor.

Beykoz’un yetiştirdiği ender sanatçılardan olan Aydoğan, Dost Beykoz Genel Yayın Yönetmeni Bilgehan Murat Miniç’e verdiği mülakatta, Anahtar’ın yaşanabilir güzel bir dünyanın kapılarını beraberce ve kardeşçe açmayı hedeflediğini söyledi.

“Anahtar adlı albümüm de bestelerin tamamı bana ait. Albümde 13 beste var 3 tanesi Ordu yöresine ait ancak bütün ülkeyi kucaklayan türküler” şeklinde konuşan Aydoğan,“sound olarak yenilikçi tarzı benimseyen bir yapım. İnşallah dinleyenlerimizin beğeneceklerini ümit ediyoruz. 3 Temmuz’da yapacağımız Gala gecemizde bütün Beykozlu dostları yanımızda görmeyi arzuluyoruz.”  ifadelerine yer verdi.

2012 Yılı Temmuz ayında yapılan Dost Beykoz’un 10. Kuruluş Yıldönümü Programı’nda da sahne alan Erol Aydoğan,  20 seneye yaklaşan birikim ve tecrübesini, toplum mühendisliği şuuruyla yapılmış bir albüm olan  “Anahtar” da dinleyicileri ile buluşturacak. 3 Temmuz Çarşamba saat 19. 00 da Çavuşbaşı Kasrı'nda gerçekleştirilecek olan Gala Gecesinde, birçok ünlü isim ve sürpriz sanatçılarda katılacak.

Ordu yöresine ait halk oyunları ekibinin de bulunacağı gecenin sunumunu ise Dj Afrikalı Ali ve Dadali Show birlikte yapacaklar. Gala Gecesi ayrıca EKİN Tv ve Ordu 52 Tv den canlı olarak yayınlanacak…

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Albüm, Anahtar, Beykoz, Çavuşbaşı Kasrı, Erol Aydoğan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"