Ergül’ü eleştir koltuğa otur!..

  • 0
  • 13997
Ergül’ü eleştir koltuğa otur!..

Beykoz Belediyesi meclis üyesi İhsan Sabri Öksüz, yoğun eleştiri bombardımanına tuttuğu Muharrem Ergül tarafından danışmanlığına getirildi.

Beykoz Belediyesi’nde görevden almaların ardından yaklaşan yerel seçimler öncesinde görev değişiklikleri de başladı. Daha önce yapmış olduğu Muharrem Ergül’e yönelik eleştirileriyle dikkat çeken Beykoz Belediyesi meclis üyesi İhsan Sabri Öksüz, yoğun eleştiri bombardımanına tuttuğu Ergül tarafından sessiz sedasız danışmanlığa getirildi.

Geçtiğimiz aylarda, adı Belediye Başkan yardımcılığı için geçen Öksüz, daha sonra bu göreve getirilmeyince söylemleriyle tartışma yaratmıştı.

Başkan yardımcılığı beklentisi gerçekleşmediği dönemde Başkan Ergül’ü kendisine söz verdiği halde, sözünü tutmamakla suçlayan Öksüz, Ergül’ü her platformda ağır dille eleştirmiş, kendisine yapılanın haksızlık olduğunu belirtmişti.

Konuyla ilgili ağır suçlamalar yönelttiği Başkan Ergül’e danışman olmasının detayları merak konusu olan İhsan Sabri Öksüz’ün, temizlik işlerinin sorumluluğuna getirilmesi de ayrı bir tartışma konusu oldu.

Yasal anlamda temizlik işlerinden Başkan Yardımcısı Ali Bilir’in sorumlu olması ve yönetimin İhsan Sabri Öksüz’e verilmesi şaşkınlık yaratırken, bu kapsamda yapılan tartışmalar Dost Beykoz Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Öztürk’ün “Muharrem Ergül’e Açık Mektup” başlıklı yazısını da gündeme getirdi.

Yazmış olduğu köşe yazısında Muharrem Ergül’ün yöneticilik anlayışını sorgulayan Mustafa Öztürk, “Sanırım sizinde çevrenizde kral çıplak diyemeyen insanlardan oluşan bir güruh yaratmanız bir tercih sebebi olsa gerek. Şüphesiz nefsimiz güzel şeyler duymak, övülmek, cilalanmak ister. Bu bir yere kadar normal karşılanabilir” cümleleriyle yaşanan gelişmelere yönelik önemli ipuçları vermişti.

Haber Merkezi

Yargıçlardan teröre tepki hazırlığı
Önceki Yargıçlardan teröre tepki hazırlığı
İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Sonraki İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz