Yaşam

Ergül, Amatör Kulüp yöneticileriyle buluştu

Ergül, Amatör Kulüp yöneticileriyle buluştu
2014.07.27 00:00
| | |
7621

Amatör Spor Kulüpleri yöneticileriyle biraraya gelen Başkan Ergül, çalışma alanlarının iyileştirilmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Beykoz’da faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüpleri yöneticileriyle biraraya gelerek hedefleri, sorunları ve çalışma alanlarının iyileştirilmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Amatör Spor Kulüplerinin sorunlarının tartışıldığı toplantıya Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Asım Özdemir ve kulüp yöneticileri katıldı

Beykoz Belediyesi olarak amatör kulüplerin ve sporcuların daha uygun fiziki koşullarda çalışmalar yapması için gayret gösterdiklerini belirten Başkan Ergül, “Eskiden olduğu gibi Beykoz Spor Kulübü’nü amatör kulüplerden yetişen sporcuların sırtlaması gerekmektedir” dedi. Sporun ve amatör kulüplerin her zaman destekçisi olduklarını kaydeden Ergül, salon sayısını artırmaya yönelik çalışmaların da sürdüğünü ifade etti.

Toplantının ardından Ergül, Bulgaristan Darmen Belediye Başkanı Ahmet Başel’i makamında konuk etti. İki ülke arasında geçmişten günümüze gelen dostluk ilişkileri ve kültürel çalışmalar hakkında düşüncelerin konuşulduğu ziyarette, sosyal belediyecilik alanında birikimler paylaşıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Muharrem Ergül, Asım Özdemir, Amatör kulüp

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"