Erdoğan Gönüllüleri gece gündüz demiyor

  • 1
  • 9152
Erdoğan Gönüllüleri gece gündüz demiyor
Erdoğan Gönüllüleri gece gündüz demiyor
Erdoğan Gönüllüleri gece gündüz demiyor
Erdoğan Gönüllüleri gece gündüz demiyor
Erdoğan Gönüllüleri gece gündüz demiyor
Erdoğan Gönüllüleri gece gündüz demiyor

Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Beykoz Gençlik Kolları çalışmalarına 150 kişilik bir ekiple iki ayrı noktadan başlattıkları yürüyüşlerle devam etti.

İlk etapta Kavacık Kavşak’tan başlatılan yürüyüş esnaf ziyaretleriyle ve vatandaş sohbetleri şeklinde Kavacık Dörtyol’a kadar devam etti. Sohbet ettikleri her Beykozluya Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten AK Partili gençler Kavacık’tan sonra Beykoz Belediyesi önünden Ortaçeşme’ye kadar uzanan ana arterde devam etti.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen’in de katıldığı destek yürüyüşü saat 23.00’da tamamlandı. Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu yaptığı açıklama da, ‘ne yaparlarsa yapsınlar Başbakan Erdoğan’a karşı olan vefa borçlarını ödemeyeceklerini, ancak çalışmalarına süratle devam ettiklerinin altını çizdi.

Kaşıtoğlu şöyle dedi: “Gençlerimiz Başbakanımızın da dediği gibi gerçekten de bu partinin vicdanıdır. Gece gündüz bizlerle koordineli bir şekilde çalışıyorlar. Bizde Başbakanımızı Cumhurbaşkanlığı makamına ilk turda taşıyabilmek için destek vermeye devam ediyoruz. 12 yılda Türkiye’nin nasıl değiştiğini ve geliştiğini hep birlikte gördük. Bu seçim aslında bizler için Başbakanımıza daha fazla yetki vererek bizi daha ileriye götür deme seçimidir”

Kaşıtoğlu’nun ardından kısa bir konuşma yapan Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam ise teşkilat mensuplarına her hangi bir provokasyona aldırış etmeden yürüyüşlerine devam etmeleri konusunda uyarılar da bulunarak şu ifadelere yer verdi:

“Erdoğan Varsa Bende Varım kampanyasının startı Başbakanımız tarafından verildiğinden beri çalışmaya devam ediyoruz. Görüldüğü üzere diğer partilerden böyle çalışmalar henüz görmedik fakat biz yapılan bu çalışmalara rağmen hala kendimizi yetersiz hissediyoruz. Çünkü ne yapsak Başbakanımız için azdır diye düşünüyoruz. Bu nedenle durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. 10 Ağustos önce vatanımıza ve milletimize ardından bizlere hayırlı olur inşallah”

Haber Merkezi

Dost Beykoz Gazetesi Aralık 2013/1 - 124. Sayı
Önceki Dost Beykoz Gazetesi Aralık 2013/1 - 124. Sayı
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (1 Yorum)

HASSİ (10 yıl önce)

sayın cumhurbaşkanım öncelikle tebrik eder çalışmalarınızda başarılar dilerim ben ümraniye den bir esnaf olarak 02.08.2014 tarihinde çekmeköy ümraniye üsküdar metro çalışmaları nedeniyle logar kapaklarını kapattıkları için iş yerimi 80 cm su doldu çok madur bir durumdayım sizden acill yardım beklemekteyim ilginize şimdiden teşekkürler

Yorum Yaz