Erdoğan'dan Beykoz'a gece yarısı ziyaret

  • Güncelleme: 21.02.2020 11:22
  • Okunma: 16437 kez
  • Yorum: 0
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demirören ailesine Beykoz Kanlıca'daki evlerinde taziye ziyaretinde bulundu.
Erdoğan'dan Beykoz'a gece yarısı ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demirören ailesine taziye ziyaretinde bulunmak üzere 22.15'te Beykoz'a geldi.

Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi'ndeki İçişleri Bakanlığı mensupları ve İstanbul muhtarlarına yönelik iftar programının ardından Erdoğan, tedavi gördüğü hastanede 8 Haziran'da 80 yaşında vefat eden Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demirören'in oğlu Yıldırım Demirören'e taziyelerini sundu.

Aileye başsağlığı dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve sanatçı Orhan Gencebay da eşlik etti.

Erdoğan, Yıldırım Demirören, Tayfun Demirören, Meltem Demirören Oktay, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin ve diğer aile üyelerine taziyelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişi sebebiyle sahil yolu üzerinde Dolaybağı ile Anadoluhisarı'ndaki trafik zaman zaman kesildi. Bölgede trafiğin yoğunlaşması nedeniyle trafik akışı kontrollü olarak sağlanırken, CAT timler, Özel Harekat Polisleri, zırhlı araçlar ve koruma helikopterleri hazır bulunduruldu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz