Güncel

Erdoğan Beykoz’da Küçüksu Çayırı’nı inceledi

Erdoğan Beykoz’da Küçüksu Çayırı’nı inceledi
13.04.2018 21:21
| | |
11459

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile birlikte ansızın gelmiş olduğu Beykoz’da halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Beykoz’a gelişinde, Kavacık istikametinden giriş yapan Erdoğan, çıkışta ise Beykoz Merkez’den geçmeyi tercih etti. Beykoz Korusu içinden Merkez Mahallesi’ne inen Erdoğan’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Erdoğan’ın yolunu kesen Beykozlu vatandaşlardan Kemal Sadıkoğlu’nun, “seni yaratana kurban olayım” şeklinde sevgi gösterisinde bulunması dikkati çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan daha ziyaretleri sırasında Beykoz'da bir şarküteri dükkânına girip burada alışveriş yaptı. Alışverişini tamamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra kasaya geçerek aldığı ürünlerin ücretini ödedi. Erdoğan, çıkışta da şarküteri çalışanları ve kendisini bekleyen vatandaşlarla tek tek sohbet edip onlarla fotoğraf çektirdi.

Beykoz Merkez’den sahil yolu üzerinden giden Erdoğan, yol üstünde Küçüksu’ya geçti. Burada Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından karşılanan Erdoğan, Küçüksu Çayırı’nda incelemelerde bulundu.

Haber Merkezi  

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Cumhurbaşkanı, Recep Tayyip Erdoğan, Yücel Çelikbilek, Küçüksu Çayırı

reklam
1 Yorum
Osman14.04.2018 09:23:11

Yanıyosuuun osman abiiiii

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"