Sağlık

Epimedyumlu macun hakkında merak edilenler

Epimedyumlu macun hakkında merak edilenler
12.03.2018 15:45
| | |
45375

Epimedyumlu Macun ülkemizde son yıllarda en çok tüketilen bitkisel macunların başında geliyor.

Peki, nedir bu epimedyumlu macun, içeriğinde neler bulunur, kullanımı nasıldır ve sipariş verme yöntemleri nelerdir merak edenler için detaylıca anlatalım. Öncelikle bilinmesi gereken temel konu bu macun ismini afrodizyak etki gösteren Epimedium bitkisinden almaktadır. Bu bitki binlerce yıldır Çin ve bazı Orta Asya ülkelerinde afrodizyak etkisi için yetiştirilmektedir. Önceleri sadece saraylarda prenslerin kullanımına sunulmuş olsa da daha sonraki zamanlarda halk da kendi ihtiyaçları için kullanmaya başlamıştır. Hoş kokulu ve güzel görünümlü olan bu bitki bazı insanlar tarafından süs bitkisi olarak evlerde de yetiştirilmektedir. Epimedium bitkisinin, gösterdiği afrodizyak etkisini destekleyen bazı bitkiler ve süzme çiçek balı ile karıştırılmasından elde edilen macuna epimedyumlu macun adı veriliyor. Macun kıvamına getirilip tüketildiğinde çok daha etkili olduğu için epimedyumlu macun olarak kullanılması çok daha yaygındır. Aslında bu macunun adı Epimedium Macun'dur ancak halkımız bir çok yabancı kökenli kelimeyi okuduğu gibi yazdığı için bu macunu da epimedyumlu macun olarak dile getirmekte ve yazmaktadır.

En etkili ve doğal marka Epimedium Force

Şuan internet ortamında yapılan aramalarda ve bitkisel ürün satışı yapan aktarlarda karşımıza onlarca epimedyumlu macun markası çıkıyor. Farklı forum ve blog sitelerinde yapılan kullanıcı yorumları dikkate alındığında erkek ve kadınlar tarafından en çok memnun kalınan ve yakınlarına tavsiye edilen markanın Epimedium Force olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Kullanıcıların tamamına yakınının üründen memnun kaldığını ve tekrar tekrar yeni siparişler verdiklerini bir çok sitede okuyabilirsiniz. Bu marka fiyat olarak diğerlerinden daha pahalı olsa da etki gücünün ve süresinin diğerlerine oranla çok daha iyi olması ve hiç bir yan etkisinin olmaması nedeniyle satış rakamlarına bakıldığında da en tepede yer alıyor. Tamamen doğal bir içeriğe sahip bu macunun içinde epimedium bitkisine ilaveten kırmızı ginseng, zencefil, saw palmetto, ginkgo biloba, harnup pekmezi, dut pekmezi, arı sütü, havlıcan, polen ve demir dikeni gibi sağlığa faydalı bitki özleri de bulunuyor.

Kullanımı oldukça basit

Epimedyumlu macun kullanımı son derece basit bir gıda takviyesidir. İlişkiden yaklaşık 1 saat önce, 1 çay kaşığı tüketilmesi tavsiye ediliyor. Ben daha çok yersem daha iyi etki eder gibi yanlış bir yola kesinlikle başvurulmaması gerek, aksi halde baş ağrısı, yüksek tansiyon, mide yanması, kalp çarpıntısı ve benzeri sağlık sorunlarına sebebiyet verebilirsiniz. Macun zaten yeterince etkili olduğu içi 1 çay kaşığı tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır. Macundan en yüksek düzeyde fayda görmek ve hiç bir yan etki ile karşılaşmak istemiyorsanız kullanım kurallarına uymalı ve kararında tüketmelisiniz.

Kalp hastaları uzak durmalı

Epimedyumlu macun kan basıncını arttırıp dolaşımı hızlandırdığı için kalp hastalarının kesinlikle kullanmaması gerekiyor. Şeker ve tansiyon hastaları ile hamile ve emziren kadınlar da doktorlarına danışmadan macunu kullanmamalıdır. Bu özel durumda olanlar hariç 18-65 yaş aralığındaki yaşlı ve genç ayrımı olmaksızın erkek ve kadın herkes gönül rahatlığıyla macunu kullanabilir. Macun erkekler üzerinde daha etkili olsa da kadınların kullanımına da uygundur.

Günün her saati sipariş verilebilir

Sipariş vermek için 0507 312 312 0 - 0212 229 32 54 numaralarını 7/24 arayabileceğiniz gibi firmanın resmi sitesindeki sipariş formunu da doldurabilirsiniz. 16:00' a kadar alınan siparişler aynı gün, 16:00'dan sonra alınan siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir. Kargoların teslim edilme süreleri sipariş verilen il ve ilçenin uzaklığına göre değişiklik göstermekle birlikte 2-6 gün sürmektedir. Macun, dışarıdan bakan hiç kimsenin kargo poşetinin içinde ne olduğunu anlayamayacağı şekilde gizli paketleme yapıldıktan sonra kargoya verilir, bu sayede kargo poşetinin içinde ne olduğunu sipariş veren kişi hariç hiç kimse bilemez. Ödemeyi resmi siteden hızlı ve güvenli bir şekilde kredi kartınızla yapabilme imkanı olduğu gibi ürünü kargo yetkilisinden teslim alırken nakit ya da kredi kartınızla da yapabilirsiniz. Ayrıca EFT ve Havale yöntemlerini kullanarak da ödeme yapabileceğinizi belirtmek isteriz. Epimedyumlu macun hakkında merak edilen tüm soruların uzmanlar tarafından detaylı olarak cevaplandığı https://www.organikasyon.com.tr/epimedyumlu-macun/ sayfasına girerek kafanızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada macunu kullanan erkek kadınlar tarafından yapılan yorumları okuyabilir, arzu ederseniz ürünü kullandıktan sonra kendi fikirlerinizi diğer ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz. Yorum yazmak için site üyeliği gerekmiyor.

Anahtar Kelimeler: Epimedyum, Macun, Epimedium

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"