Ensar Beykoz Şubesinde Başkan değişikliği

  • 0
  • 6721

Türkiye’nin birçok bölgesinde yapmış olduğu çalışmalarla zaman zaman gündem olan Ensar Vakfı’nın Beykoz şubesinde başkan değişikliğine gidildi.

Ensar Vakfı Genel Merkez İştişare Kurulu’na seçilen Deniz Soytemiz, bırakmış olduğu şube başkanlığından yönetim kurulu üyeliğine geçti. Ensar Vakfı Beykoz Şube Başkanlığı’na ise Bilal Habeş Açılan seçildi.    

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi'nde uzun zamandır başkanlık görevini yürüten aynı zamanda AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu üyesi olan Deniz Soytemiz, geçtiğimiz ay yapılan Ensar Vakfı Genel Merkez Genel Kurulu’nda Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine seçilmişti. Bu sebeple başkanlık görevini Ensar Vakfı Beykoz Şube yönetiminden Bilal Habeş Açılan devretti.

Görevi devralan Bilal Habeş Açılan yapmış olduğu açıklamada, "Kıymetli ağabeyim Deniz Soytemiz'den Ensar Vakfı Beykoz Şubesi yönetim kurulu başkanlığını devralmış bulunmaktayım.

Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da başta Beykoz gençliği olmak üzere tüm Beykozlulara aşkla hizmet etme niyeti ile yola çıkıyoruz. Yönetim kurulumuz ve tüm teşkilatımız ile hayırlı hizmetleri arttırarak devam ettireceğiz inşallah. Bu görevlendirmede bize inanan ve beraber yol yürüdüğümüz kıymetli ağabeylerim ile kardeşlerime ve Ensar Vakfı Genel Merkez Teşkilatına teşekkür ederim. Rabbim istikametten ayırmasın.” ifadelerine yer verdi.

Bilal Habeş Açılan daha önce Başaknı olduğu Ensar Vakfı’nda yönetim kurulu üyesiydi. Aynı zamanda TÜGVA Beykoz Şubesinde Eğitim Koordinatörlüğü yapan Açılan, Beykoz Eğitime Destek Platformunda da uzun yıllar eğitim çalışmalarında buldu. Açılan, Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulunda müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Yaşanan görev değişikliği ile birlikte Ensar Vakfı Beykoz Şubesi yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Bilal Habeş Açılan

Bayram Çevik

Murat Urgancı

Özgür Kopuz

Deniz Soytemiz

Mehmet Ata

Ahmet Deliak

Fatih Sağlam

Yasin Yurdunkulu

Haber Merkezi

Beykoz Riva'ya kampa gelen genç ölü bulundu
Önceki Beykoz Riva'ya kampa gelen genç ölü bulundu
Beykoz ekibi 60. saatte bir kişiyi daha kurtardı
Sonraki Beykoz ekibi 60. saatte bir kişiyi daha kurtardı