Yaşam

Engin Öksüz Beykoz’da toprağa verildi

Engin Öksüz Beykoz’da toprağa verildi
2014.07.25 00:00
| | |
11563

Video galeri

Motosikletle Güneydoğu turuna çıkan ancak Şanlıurfa'da metruk bir evde cesetleri bulunan iki arkadaştan biri olan Engin Öksüz'ün cenazesi toprağa verildi. 33 yaşında öldürülen Öksüz için cenaze töreni Kavacık Hasan Yavuz Camii'nde yapıldı.

Cuma namazının ardından Öksüz için kılınan cenaze namazına çok sayıda Beykozlu vatandaş katıldı. Yüzlerce motosiklet tutkununun da katıldığı cenaze töreninde Öksüz ailesi gözyaşları döktü.

TABUTA KELEBEK KONDU

Oğlunun tabutunun üzerine konan kelebeğe uzun uzun bakan babası Hasan Öksüz gözyaşı döktü. Acılı baba oğlunun öldürülmesiyle ilgili soruşturmanın sürdüğünü söyleyerek, "Araştırma aşamasında, kesin bir şey yok. Kişileri ve kurumları suçlayamayız. Delil diye bir şey yok ortada. Araştırıldıktan sonra inşallah siz de biz de öğreneceğiz" şeklinde konuştu. Engin Öksüz'ün eşi Tülay ve annesi Selma Öksüz de tabuta sarılıp gözyaşı döktü.

MOTOSİKLET TUTKUNLARINDAN ÇAĞRI

Motosiklet tutkunu çok sayıda kişinin katıldığı cenaze töreninde motosikletlilere saygı gösterilmesi çağrısında da bulunuldu.

KASK KAMERASI KAYIP

Bu arada sıkı bir motosiklet tutkunu olan Engin Öksüz'ün kaskında bir kamera olduğu ve bu kameranın da kayıp olduğu öğrenildi.

MOTORSİKLET KONVOYU Cenaze törenin ardından Engin Öksüz'ün cenazesi toprağa verilmek üzere Anadolu Kavağı mezarlığına götürüldü. Öksüz'ün tabutunun taşındığı cenaze aracına yüzlerce motorcu eşlik etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Engin Öksüz, Beykoz, Kavacık, Motosiklet, Cinayet, Engin Öksüz, Selma Öksüz

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"