En mutlu gününüze özel tekne

  • 0
  • 9331
En mutlu gününüze özel tekne
En mutlu gününüze özel tekne
En mutlu gününüze özel tekne

Belirlediğiniz kriterler ve organizasyon ile konuklarınızın hoşça vakit geçirecekleri ve unutamayacakları bir düğün aktivitesini onlara sunabilirsiniz.

Hayatınızın en mutlu günlerinden biri olan düğününüzü sevdiklerinizle birlikte farklı ve nezih bir ortam olan teknede gerçekleştirmek isterseniz Boğaz Turu teknelerinden yararlanabilirsiniz.

Sizin belirlediğiniz kriterler ve organizasyon ile konuklarınızın hoşça vakit geçirecekleri ve hayatları boyunca unutamayacakları bir düğün aktivitesini onlara sunabilirsiniz.

Teknede düğün organizasyonu son derece keyifli ve bir o kadarda unutulmaz anların yaşanmasına vesile olabilir. Sizin için tasarlanmış ve hazırlanmış olan teknede yemek menüsü, canlı müzik, oryantal, fotoğraf ve kamera çekimi gibi ayrıcalıkları bulacaksınız. Fiyatları belirlerken kullanacağınız kriterler olarak yemek, düğün günü, davetli sayısı ve kullanılacak olan ekstralar ile değişmektedir.

Yapacağınız organizasyonların her biri buran buran tarih kokan ve tüm tarihini boğazın eşsiz sularında birleştiren güzelliklerini tekne turuyla atarak gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü düğün, nişan, kına, yemek, davet, mezuniyet vb. organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz yat ve tekne bulunmaktadır. Tüm aktivite ve organizasyonları değerlendirme adına sizin için hazırlamış olduğumuz uygun ödeme koşulları ve cazip fiyat avantajları ile emrinizdeyiz.

İstanbul tekne turu hizmetinden faydalanmak isterseniz sizi sanal ortamda bulunan “boğaz turu” isimli web sitemiz içerisinde yapabileceğiniz randevu sistemi ile detayları ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Gerçekleştirmek istediğiniz eğlence ve aktiviteleriniz için teknelerimizde son derece güvenlik tedbirleri alınmış ve herhangi bir problemin yaşanmaması için gerekenler yapılmıştır.

Detaylı bilgi için: www.bogazturu.com

Beykozspor Lüleburgaz yolcusu
Önceki Beykozspor Lüleburgaz yolcusu
Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Sonraki Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz