En iyiler Beykoz'da ödüllendirildi

  • 0
  • 5405
En iyiler Beykoz'da ödüllendirildi

Televizyon ve ekonomi dünyasının tanınmış birçok ismi Beykoz'da düzenlenen 12. Ekonomi’nin En'leri Zirvesi Ödül Töreninde ödüllerine kavuştu.

12. Ekonomi’nin En'leri Zirvesi Ödül Töreni Medipol Üniversitesi'nin Kavacık'taki yerleşkesinde yapıldı. Törene iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından önemli isimler katıldı.

Törende CNN TÜRK'teki Tarafsız Bölge programının sunucusu Ahmet Hakan, yılın başarılı tartışma programcısı ödülüne layık görüldü. Yılın başarılı erkek program sunucusu ödülüyse hafta sonu programının sunucusu Hakan Çelik'in oldu.

Yılın başarılı kadın hafta sonu ana haber spikeri ödülü Meltem Bozbeyoğlu'na, yılın başarılı haber kuşağı sunucusu ödülüyse Göksu Öngören Özgür'e verildi.

Yılın başarılı kadın tv muhabiri ödülleri Burçak Bozkuş ve Ceylan Sever'in oldu. Ferda Serbest ise yılın kurumsal iletişim yöneticisi ödülüne layık görüldü.

Kanal D'den Merve Dinçkol yılın başarılı kadın hafta sonu ana haber spikeri seçilirken, İbrahim Konar yılın başarılı erkek TV muhabiri ödülüne layık görüldü. Magazin D, yılın başarılı magazin programı seçildi.

Yılın başarılı kadın gazete muhabiri ödülüyse Milliyet Gazetesi'nden Çiğdem Yılmaz'ın oldu.

Yılın en başarılı Belediye Başkanı Ödülü ise Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye verildi.

Yüce, burada yaptığı konuşmada, "12. Ekonomi'nin En'leri Zirvesi Ödül Töreni'ne katıldık ve Yılın En Başarılı Belediye Başkanı ödülünü aldık. Şehrimiz için yaptığımız çalışmaların böyle kıymetli ödüller ile taçlanıyor olması bizi gururlandırıyor. İlk günkü aşk ve heyecan ile Sakarya’mız için çalışıyoruz." dedi.

Tanınmış birçok simanın da katıldığı törende ödüller sahiplerini buldu.

Haber Merkezi

İYİ Parti Beykoz'da kongre zamanı belli oldu
Önceki İYİ Parti Beykoz'da kongre zamanı belli oldu
Kaç takipçin var?
Sonraki Kaç takipçin var?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz