Emre Kongar, Acarkent Doğa Koleji’nde

  • Güncelleme: 29.02.2012 00:11
  • Okunma: 12842 kez
  • Yorum: 0
Ülkemizin yetiştirmiş olduğu en mümtaz bilim insanlarından biri olan Sayın Prof. Dr. Emre Kongar, Acarkent Doğa Koleji’ni ziyaret etti.
Emre Kongar, Acarkent Doğa Koleji’nde

Sayın Prof. Dr. Emre Kongar, Türk tarihi, ekonomi, insanlık tarihi, toplum bilimi, hayat ve varoluş konularında unutulmayacak anektodlar aktararak Acarkent Doğa Koleji öğrencilerine bir sunum gerçekleştirdi.

Acarkent Doğa Anadolu Lisesi öğrenci meclisi ile eğlenceli ve dolu dolu bir röportaj yapan Sayın Emre Kongar, röportajın ardından konferans salonundaki tüm konukları sohbetiyle büyüledi. 

Salonun kalabalık olmasına rağmen seminer havasından ziyade gayet samimi bir atmosferde geçen buluşmada Sayın Emre Kongar yoğun ilgi gördü.

Seminerin sonunda Acarkent Doğa Anadolu Lisesi öğrencilerinin sorularını tek tek yanıtlayan Sayın Prof. Dr. Emre Kongar, ardından öğretmenlerin ve velilerin yoğun ilgisi üzerine kitaplarını imzaladı.

Kendisine teşekkür belgesi takdim edilen Sayın Prof. Dr. Emre Kongar, kendisini dinleyenlere, davet edildiği için başta Matematik Zümresi olmak üzere t-MBA bölümüne, Acarkent Doğa Anadolu Lisesi Müdürü Özlem Ülker Günal’a ve öğretmenlerine teşekkürlerini sundu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz