Yaşam

Emniyet camiasında bayram sonrası

Emniyet camiasında bayram sonrası
2014.07.27 00:00
| | |
11357

Bayram süresince yoğun çalışan Beykoz Emniyet Müdürlüğü ekipleri bayramlaşmasını bayram sonrası yapabildi.

Beykoz Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen törene Beykoz Kaymakamı Cengiz Gökçe, Belediye Başkanı Muharrem Ergül, başkan yardımcıları Ali Bilir, Yüksel Baki ve çok sayıda emniyet mensubu katıldı.

Ramazan Bayramı ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün kızının düğünü nedeniyle yoğun bir tempo geçiren emniyet teşkilatına, bayram ertesi yapılan bayramlaşma töreninde üstün başarı gösteren 7 emniyet mensubuna da ödül verildi.

Türkiye sınırları içerisinde hiç kimsenin suç işleme gibi bir hakkı olmadığını kaydeden Emniyet Müdürü Kaan Bal, açılış konuşmasını yaparak, Beykoz’da görev yapan bazı emniyet mensupları hakkında son zamanlarda ulusal basında yer alan yazılardan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Emniyet hizmetlerinin diğer birim hizmetlerinden farklı ve çok önemli olduğunu ifade eden Kaymakam Cengiz Gökçe de oldukça duygusal bir konuşma yaptı. 23 Ekimde vali yardımcısı olarak Samsun’da ki yeni görevine başlayacak olan Kaymakam Gökçe, yapmış olduğu konuşmayı hem bayramlaşma hem de veda konuşması olarak nitelendirdi. Beykoz Emniyet Müdürü Kaan Bal ve teşkilatının çalışmalarını her zaman taktir ettiğini vurgulayan Kaymakam Gökçe, “her nerede olursam olayım, yapabileceğim her şeyde beni arayabilirsiniz” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından, Kavacık’ta şüpheli bir aracı takip ederek, Gebze’de de yaralama olayına karışan silahlı zanlıyı yakalayan üç polis memuru ve yapmış oldukları aramalar sonucunda çeşitli suçlara bulaşan kişilerin yakalanmasını sağlayan dört emniyet mensubuna da ödülleri verildi.

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün de birer takım elbise sözü verdiği başarılı polisler şu isimlerden oluştu.

Ergün İkizek

Osman Arif Engin

Muhammet Yılmaz

Berkan Atlılar

Muammer Akbulut

Nurettin Korkmaz

Adem Menteşe

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Emniyet, Beykoz Emniyet Müdürlüğü

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"