Toplum

Emniyet Beykoz taraftarına geçit vermedi

Emniyet Beykoz taraftarına geçit vermedi
09.10.2016 17:49
| | |
18581

Foto galeri Video galeri

Deplasmanda oynanan Feriköy-Beykozspor maçına gitmek isteyen taraftar grubuna Çevik Kuvvet engel oldu.

Beykozspor 1908 A.Ş., bu hafta ki karşılaşmasına Feriköy deplasmanında çıktı. Maça gitmek isteyen Boğazın Yargıçları taraftar grubuna Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çevik Kuvvet Ekipleri engel oldu.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Saydam’ın yönetiminde trafik polisleri, devriye ekipleri ve Çevik Kuvvet Ekiplerinin olayları kontrol altına alırken her hangi bir tutuklama veya gözaltı olmadı.

Ellerinde sopa, bıçak ve pala olan taraftar grubuna müdahale için Medipoli Üniversitesi'nin önünde barikat kuran emniyet güçleri, olay sırasında trafik akışını ise kontrollü olarak sağladı. Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Sururi Saydam'ın olay yerinde ekipleri yönlendirirken, emniyet güçleri taraftarların karşıya geçmelerine izin vermeyince dağıldılar.

Kavacık Mezarlık durağında toplanan taraftar grubu slogan ve meşale patlatınca durakta bekleyen vatandaşlar durumdan şikayetçi oldu. Kavacık'tan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne giden yolda trafik yoğunluğuna sebep olan olay sonrası vatandaşlar, 'böyle taraftar olmaz olsun' şeklinde yorum yaptı.

Öte yandan Feriköyspor'un sahasında oynanan karşılaşma 1-1 beraberlikle sonuçlanırken, ev sahibi takımın olduğu bölgede de emniyet güçlerinin yoğun önlem aldığı kaydedildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Son Dakika Haberleri, Beykozspor, Feriköy, Deplasman, Taraftar, Çevik Kuvvet, Mehmet Sururi Saydam

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"