Son Dakika

Emin Yavuz'un babası dualarla ebediyete teslim edildi

  • 0
  • 15019
Emin Yavuz'un babası dualarla ebediyete teslim edildi
Emin Yavuz'un babası dualarla ebediyete teslim edildi
Emin Yavuz'un babası dualarla ebediyete teslim edildi
Emin Yavuz'un babası dualarla ebediyete teslim edildi

Önceki akşam tedavi gördüğü Beykoz Devlet Hastanesi’nde hakkın rahmetine kavuşan Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Emin Yavuz’un babası toprağa verildi.

Uzun süredir diyaliz tedavisi görev ve son bir aydır Beykoz Devlet Hastanesi Yoğun Bakımı’nda gözlem altında tutulan AK Parti Beykoz İlçe Teşkilat Kurucularından Emin Yavuz’un 83 yaşındaki babası Mustafa Yavuz ebediyete teslim edildi.

Yoğun bir katılımın olduğu cenaze namazı Kavacık Hasan Yavuz Camii’nde kılındı. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Belediye Başkan Yardımcıları M. Hanefi Dilmaç, Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk ve Mahmut Gülbasar, mahalle muhtarları, meclis üyeleri ve siyasi parti temsilcilerinin de hazır bulunduğu cenaze namazında Hasan Yavuz Camii’nde adeta izdiham yaşandı.

Oldukça üzgün olduğu gözlenen Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı Emin Yavuz, namaz öncesi uzun süre camii avlusunda diğer aile fertleriyle birlikte taziyeleri kabul etti. Emin Yavuz’a taziyelerini iletenler arasında; CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, İBB meclis Üyesi Aydın Düzgün, İlçe Yöneticisi Elif Çelik, CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Emre Mert, Turnacıoğlu Telekom Mustafa Turnacıoğlu ve Karadeniz Kuyumculuk Adil Dede gibi çok sayıda tanınmış sima vardı.    

Cenaze namazında ise merhum Mustafa Yavuz’un oğlu Emin Yavuz ve torunları en ön safta yer alırken, cami avlusuna sığmayan geniş bir cemaat grubu namazı cami içindeki kapalı alanda kıldı.

Tüm sevdiklerinden Mustafa Yavuz’a haklarını helal etmelerini isteyen imam, cemaatten, ahrette Mustafa Yavuz’un iyi bir Müslüman olduğuna şahitlik etmelerini istedi. Okunan Kuran-ı kerim ve dualarına ardından omuzlara alınan merhum Mustafa Yavuz cenaze arabasına nakledildi.

Mustafa Yavuz Çavuşbaşı Karanlıkdere Mevkii’ndeki aile kabristanlığında ebediyete teslim edilirken, günün akşamında yine Hasan Yavuz Camii’nde akşam namazına müteakip merhum Mustafa Yavuz için Kuran-ı kerim okunacağı, sevenlerinin ve dostlarının katılmalarının istendiği ifade edildi.

Haber Merkezi

Sporda antrenör sporcu ilişkisi
Önceki Sporda antrenör sporcu ilişkisi
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz