Kültür

Emanetler, Dr. Ahmet Murat'a emanet

Emanetler, Dr. Ahmet Murat'a emanet
2014.07.26 00:00
| | |
9705

3 sülaleden oluşan Emanet, Emanetoğlu, Amanet Sülalesi Kültür ve Yardımlaşma Derneği 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı Kavacık ta ki Kütük Ev Cafe de yaptı.

Kongreye başka illerden ve ilçelerden gelen sülale mensupları da yakın ilgi gösterirken, iki liste çıkması zaman zaman tartışmalara neden oldu.

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Metin Külünk, CHP Beykoz İlçe Başkanı İsmet Konca, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Burhan Öz’ünde katıldığı Genel Kurul’da Divan Başkanlığı’nı Zafer Emanetoğlu kâtip üyelikleri ise, Rahman Emanet ve Murat Emanet üstlendi.

Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu raporlarının ardından, tahmini bütçe okunarak oylamaya sunuldu. Yapılan tüzük değişikliği ile Yönetim Kurulu’na ihtiyaç duyulması halinde başka bölgelerde şube açma yetkisi verildi.

Eski Dernek Başkanı Nurettin Emanet, 2 listenin çıkarılmasına tepki göstererek, “bu bir sülale derneği, 2 listenin olmasının gereği yoktu. Dün yapılan listede bazı arkadaşlarımız listeye girmek istemedi ve şuan kendileri liste çıkarıyor” ifadelerini kullandı.

Yapılan oylama sonucunda, Emanet, Emanetoğlu, Amanet Sülalesi Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanlığına Dr. Ahmet Murat Emanet seçildi.

Yeni Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu:
Ahmet Murat Emanet 
Abdlulah Emanet 
Mehmet Emanet 
Murat Emanet 
Şahin Emanet 
Songül Emanet 
Hüseyin Emanet 
Vedat Emanet 
Emrah Emanet 
Nurettin Emanet
Abdurahman Emanet

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Dr. Ahmet Emanet, Emanetoğlu Kültür ve Yardımlaşma Vakfı, Beykoz, Metin Külünk

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"