Spor

Elmalıspor'da ilk maç heyecanı

23.10.2015 11:48
| | |
3589

Sebahattin Gülten başkanlığında yeni bir yapılanmaya giren Beykoz Elmalıspor'da yarın (Cumartesi) oynanacak ligdeki ilk maçın heyecanı yaşanıyor.

Sebahattin Gülten başkanlığında yeni bir yapılanmaya giren Beykoz Elmalıspor'da yarın (Cumartesi) oynanacak ligdeki ilk maçın heyecanı yaşanıyor.

Bordo-Yeşilli ekibin Kulüp Başkanı Sebahattin Gülten yaptığı açıklamada, "Hazırlık dönemi artık geride kaldı, bundan sonra futbolcularımızın sahada ortaya koyacakları performans önemli. Ben ilk karşılaşmamızdan galibiyet ile ayrılacağımıza inanıyorum, buna herkesin inanması takıma güvenmesi gerekli. Kadromuzda çok yetenekli her an sonuca etki edecek futbolcularımız var. " diye konuştu.

Başkan Gülten açıklamasının devamında, "Elmalıspor'a gönül vermiş taraftarlarımızı bu ilk maçımıza davet ediyorum. Centilmence takımlarını desteklesinler, sadece kendi takımlarına moral versinler, maçın 90 dakika olduğu kesinlikle akıldan çıkmamalı. Biz bu sezon centilmenliğimiz ile de İstanbul Futbol Kamuoyunda bilinmek, tanınmak istiyoruz. Herkes üzerine düşen sorumluluklarını yerine getirmeli." dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Elmalıspor, Sebahattin Gülten

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"