Elmalı Spor Kulübü Beykoz’da 100. Yılı Beykoz’da boş geçmedi

  • 0
  • 1719
Elmalı Spor Kulübü Beykoz’da 100. Yılı Beykoz’da boş geçmedi
Elmalı Spor Kulübü Beykoz’da 100. Yılı Beykoz’da boş geçmedi

Beykoz’da Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen sportif faaliyetlerden birisi de Tekvando branşında yapıldı.

Anadoluhisarı'daki Marmara Üniversitesi Spor Salonunda gerçekleşen müsabakalara katılım sayısı bir hayli yüksekti.

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen turnuvaya katılarak, mutlu ayrılan ekiplerden birisi de Beykoz Elmalı Spor Kulübü oldu.

Alaattin Başkurt nezaretinde birçok başarılı sporcu çıkarmaya başaran Beykoz Elmalıspor turnuvadan toplam 14 madalya ile ayrılarak büyük bir başarıyı da imza attı.

Beykoz Elmalı Spor Kulübü adına turnuvaya katılan sporculardan Azra Kaşoğlu, Elif Yaren Alkan, Naz Soyer, Utku Kayra Şenol ve Rüzgar Yalın kendi kategori ve kilolarında şampiyon oldular.

İrem Kaşoğlu, Ömer Asaf Ekiz, Zeynep Hafza Yılmaz ve Defne Güneş ise 100. Yıl Cumhuriyet Kupası müsabakalarını ikinci sırada gümüş madalya alarak taçlandırdılar.

Yine aynı kulüp adına tatemiye çıkan sporcular Çınar Tuğra Keskin, Salih Atlas Yalçınkaya, Muhammed Taha Ölmez, Ecrin Peker ve Umut Erdem Şit üçüncülük kürsüsüne çıkan isimler oldular.

Bu başarılı tablonun ardından açıklamada bulunan Beykoz Elmalı Spor Kulübü Başkanı Adem Ünal, öncelikle sporcularını kutlarken, "Hafta sonunda bizim açımızdan çok güzel gelişmeler oldu. Futbol dışı branşımız olan Tekvando Şubemiz değerli antrenörümüz Alaattin Başkurt Yönetiminde toplam 14 madalyaya imza attılar, şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Bir teşekkür de bu sporcularımızı kulübümüze bünyesindeki Tekvando Takımına gönderdikleri, bizlere güvenip, hocamıza inanıp başarılı sporcular yetişmesine vesile oldukları ile ailelerine etmek istiyorum. Çok renkli ve güzel anları hep birlikte yaşadık" diye konuştu.

Spor Servisi

Cumhuriyet atalarımızdan miras değildir
Önceki Cumhuriyet atalarımızdan miras değildir
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi