Son Dakika

Elmalı Spor Kulübü Başkanı Adem Ünal sezonu değerlendirdi

  • 0
  • 1671
Elmalı Spor Kulübü Başkanı Adem Ünal sezonu değerlendirdi
Elmalı Spor Kulübü Başkanı Adem Ünal sezonu değerlendirdi

İstanbul amatör futbol liglerinde 2022-23 sezonu için bazı kategorilerde müsabakalar tamamlanırken bazıları ise sezona yeni başladı.

Beykoz’un temsilcileri olan kulüplerden geride kalan sezona ilişkin bir değerlendirmede bulunmalarını istedik. İlk olarak da TFF İstanbul 1. Amatör ligi 15. Grupta mücadele eden Beykoz Elmalı Spor Kulübünden geldi değerlendirme.

2022-2023 Sezonunu yer aldığı grupta 5. Sırada tamamlayan Beykoz Elmalı Spor Kulübü Kulüp Başkanı Adem Ünal ile yaptığımız röportajda başkandan şu ifadeler geldi;

"Geçen Sezon iyi bir kadro yapısına sahiptik. Bu kadromuzu yeni arkadaşlar ile güçlendirerek sezona başladık. Biz oyuncularımızla yönetimimizle dostluk arkadaşlığın öne çıktığı, kolejli bir takım havası yakalayarak spor ailesi olduk."

"Bu sezon ertelenen veya ara verilen maçlar nedeniyle hafta içi oynamak zorunda kaldığımız müsabakalarımızda zorluklar çektik. Hafta içi maçlarımıza işlerinden dolayı gelemeyen oyuncularımız oldu, sakatlanan oyuncularımız oldu. Bu nedenlerle bazı maçlarda ideal kadromuzdan uzak kaldık. Fakat tüm bu olumsuzluklara rağmen saha çıkıp aslanlar gibi mücadelemizi verdik. Emeklerinden ve mücadelelerinden dolayı tüm oyuncularımı kutlar, bizlere desteğini esirgemen dostlarımıza yönetimimize teşekkür ederim."

"Gruptaki takımlar birbirleri ile maddi yönünden denk olmasa da, birbirini yenebilecek güçlükte idiler. Dolayısıyla grupta bazı maçlarda beklenmedik sonuçlar çıktı. Ligi daha üst sıralarda bitirebilirdik olmadı. Kulübümüzün henüz bir tesisi yok, Beykoz Belediyemizden ve Belediye Başkanımızdan daha önce planlanmış projelendirmiş olan tesisimizin bir an önce tamamlanmasını bekliyoruz.”

Uzun yıllardır Bordo-Yeşilli ekip bünyesinde olan ve adı adeta kulüp le özdeşleşen isimlerden olan ve bu sezon işin hem yöneticilik hem de futbolculuk kısımlarında görev yapan Kulüp Genel Kaptanı ve Takım Kaptanı da olan Fırat Uzun da geride bıraktıkları sezona ilişkin düşüncelerini aktardı...

"Başarılı bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum, maddi sıkıntılar içinde olan amatör kulüpler için artık sezonu tamamlamak, ligde kalmak gerçekten zor. Yeni sezonda Kadromuzda bulunan arkadaşlarımızı tutup, bize güç katacağına inandığımız yeni arkadaşları da ekleyerek devam etmeyi planlıyoruz. Herkesin emeğine ayağına sağlık.”

Spor Servisi

Beykoz’un yeni ekibi nazara mı geldi?
Önceki Beykoz’un yeni ekibi nazara mı geldi?
Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak
Sonraki Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak