Elif Çelik'in Beykoz ziyaretleri devam ediyor

  • 0
  • 4799
Elif Çelik'in Beykoz ziyaretleri devam ediyor
Elif Çelik'in Beykoz ziyaretleri devam ediyor

Gelecek yıl yapılacak yerel seçimlerde Meclis Üyesi Aday Adayı olacağını açıklayan iş insanı Elif Çelik, Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer'i ziyaret etti.

2024 yılının Mart ayında yapılması planlanan Mahalli İdareler Seçimleri'ne aylar kala Beykoz'da siyasilerin çalışmaları hızlanarak devam ediyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde bir kadın yönetici olması sebebiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevcenur Özcan'ı ziyaret ederek saha çalışmalarını başlatan iş insanı Elif Çelik, Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer'i makamında ziyaret etti.

Sabah saatlerinde gerçekleşen ziyaret yaklaşık 1 saat sürerken, Elik Çelik Kaymakam Sözer'e Beykoz'da faaliyetlerini devam ettiren Egemen Cam Sanat Atölyesine ilişkin bilgi verdi.

Cam sanatının Beykoz'daki tarihine ilişkin yapılan sohbet sırasında Kaymakam Sözer'in sorularını yanıtlayan Elif Çelik, "Bu tarih Osmanlı'ya kadar dayanır. İlk cam ocağı Beykoz'da tekel fabrikasının bulunduğu alanda kurulmuş, şu anda bu geleneği yaşatmaya çalışan ve sağladığımız istihdamla da Beykoz'a katkı sunma gayretinde bulunan iş insanı sıfatıyla ilçemize hoş geldiniz demek istiyorum" şeklinde konuştu.

Beykoz'da camın ele emeği ile yapılması ve ilçe insanına siyasi arenada da katkı sağlamak için çok fazla çaba sarf etme niyetinde olduğunu dile getiren Elif Çelik, Kaymakam Sözer'e Mehmet Kömürcü'nün el emeği üretimi ve ilçenin simgesi haline gelen çeşm-i bülbül hediye etti.

Kaymakam Sözer de aday adaylığı sürecinde Elif Çelik'e başarılar dileyerek, Örnekköy'de bulunan cam atölyesini en kısa sürede ziyaret etmek istediğini kaydetti.

Haber Merkezi

 Şair abi dedi ki...
Önceki Şair abi dedi ki...
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz