El konulan okula Beykozlu şehidin adı verildi

  • Güncelleme: 22.08.2016 14:50
  • Okunma: 13861 kez
  • Yorum: 1
Karabük'te yapılan FETÖ/PDY operasyonu sonrasında el konulan Fatih Koleji'ne Beykozlu Şehit Murat Akdemir'in adı verildi.
El konulan okula Beykozlu şehidin adı verildi

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında el konulan Fatih Koleji'ne, darbeye karşı koymak için sokağa çıkan ve bu sırada şehit edilen Murat Akdemir'in adı verildi.

FETÖ/PDY ile irtibatı tespit edilerek el konulmasının ardından Milli Eğitim Müdürlüğüne devredilen okul, alınan kararla Fen ve Sosyal Bilimler Programlı Proje Anadolu İmam Hatip Okulu olarak hizmet verecek.

Okula, 15 Temmuz’da İstanbul Çengelköy'de darbeye karşı koymak için sokağa çıkan ve şehit edilen Murat Akdemir'in adı verildi.

Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesini tercih etmek isteyen öğrenciler kayıtlarını yarın yaptırabilecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Karabük, FETÖ, Fatih Koleji, Murat Akdemir

Yorumlar (1 Yorum)

Mustafa Barut (4 yıl önce)

HEP BERABER UTANALIM.AMA İLK ÖNCE BEYKOZU YÖNETENLER UTANSIN.KARABÜK BİZİM ŞEHİDİMİZE DAHA DEĞER VERMİŞ BU AŞİKAR.BİR YAŞINDAKİ ÇOCUĞU YETİM KALDI BU KARDEŞİMİZİN.VATANI UĞRUNA CANINI HİÇE SAYDI,BİR KAHPE KURŞUNA CAN VERDİ.BİZ NE YAPTIK PEKİ BEYKOZDA.İKAMETGAHI MURAT KARDEŞİMİZİN ANADOLUHİSARI TİCARET LİSESİNİN OLDUĞU SOKAKTA.ŞEHİDİMİZİN İSMİNİ BU OKULA VERMEK ÇOK MU ZOR BEYKOZ'UN DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ! SIRÇA KÖŞKLERİNİZDEN ÇIKIN ARTIK.BEYKOZA BİR EL ATIN ARTIK YAPAMIYORSANIZ DA BIRAKIN GİDİN,DÜŞÜN YAKAMIZDAN ARTIK.ŞEHİDİMİZE BİLE SAHİP ÇIKAMADIKTAN SONRA... NE BEKLİYORUZ Kİ SİZDEN.

Yorum Yaz