Ekrem Tuncer bekarlığa veda etti

  • Güncelleme: 06.03.2020 21:58
  • Okunma: 17065 kez
  • Yorum: 0
Dost Beykoz Haber Koordinatörü ve Tügva Beykoz Temsilcisi Ekrem Tuncer, yaklaşık 3 aydır nişanlı olduğu Ayşe Onur ile evlendi.
Ekrem Tuncer bekarlığa veda etti

Çavuşbaşı Kasrı’nda İslami temayüllere uygun olarak yapılan düğünde kadınlar ve erkekler ayrı alanlarda oturdu. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı düğün töreni Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Ekrem Tuncer’ın düğün töreninde İslami temayüllerin yanı sıra evden gelin alma geleneği de yaşanırken, düğün süresince konser veren mehteran takımı güne ayrı bir anlam kattı.

Beykoz’un Gümüşsuyu Mahallesi’ndeki evinden Ekrem Tuncer ve aile büyükleri tarafından alınan gelin, konvoy eşliğinde Çavuşbaşı Kasrı’na getirildi. Konvoyun Çavuşbaşı’na gelişi sırasında vatandaşın konvoyu takibi de dikkati çekti.

Ekrem Tuncer alkışlarla karşılandı…

Dost Beykoz Yazarı Ekrem Tuncer’in düğün törenine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Tacettin Aksu, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Saadet Partisi İlçe Yöneticileri ve 2 bin dolayında davetli katıldı. Alkışlar eşliğinde salona giren Ekrem Tuncer, tüm konuklarını tek tek dolaşarak, herkese “hoş geldiniz” dedi.

Amcası Mehmet Ali Tuncer’in sunumunu yaptığı düğünde, kısa bir konuşma yapan Ekrem Tuncer, aslında iyi bir hatip olduğunu fakat bazı özel günlerde hatipliğin bir işe yaramadığını heyecanın ön plana çıktığını ifade ederek, kendisinin de heyecanlı bir gün yaşadığını dile getirdi.

Dakikalarca objektiflere poz verdi

Masaları tek tek dolaşmasına rağmen söz verilmesi üzerine konuklarına tekrar “hoş geldiniz” diyen Ekrem Tuncer, mutlu gününün anısına kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen dostlarını kırmayarak dakikalarca objektiflere poz vermek zorunda kaldı.

Davetlilere, pilav, kavurma, salata ve tatlıdan oluşan menü ikram edilen düğün de, Ekrem Tuncer’in yakın arkadaşlarından olan Abdulmetin Balkanlıoğlu bir sohbet gerçekleştirdi. İyi aile olmanın önemine değinen Balkanlıoğlu, Peygamberimiz Hazreti Muhammed (SAV)’nin evlilik üzerine söylediği hadisleri hatırlatarak,  yeni çiftlerin bu ülkeye ve İslam dinine hizmet edecek hayırlı evlatlar yetiştirmelerini diledi.

Başka bir programı nedeniyle Ekrem Tuncer’in düğününe gecikmeli olarak katılan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ekrem Tuncer’i tebrik ederek, mutluluklar diledi. Tuncer’e, “ben seni evli biliyordum” diye espri yapan Başkan Çelikbilek burada ilgiyle karşıladı. Çelikbilek’e ile el sıkışmak isteyen davetliler kısa sürede kuyruk oluştururken, Başkan Çelikbilek ilgi gösterdiği çocuklarla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Başkan Çelikbilek, düğün hediyesini Ekrem Tuncer’e takdim ettikten sonra alandan ayrıldı. Yaklaşık iki saat süren takı merasiminin ardından düğün töreni sona erdi.

Haber Merkezi 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz