Ekrem İmamoğlu İstanbul’u Beykoz’dan yönlendirdi

  • 0
  • 6011

Kenti etkisi altına alan kar yağışı sırasında İBB Başkanı İmamoğlu Kavacık’ta yol temizleme ekiplerini ziyaret ederek İstanbul’daki ekiplere seslendi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kenti etkisi altına alan ve vatandaşlara zor anlar yaşatan kar yağışı devam ederken yol ekiplerini Beykoz Kavacık’ta ziyaret etti.

Ziyareti sırasında ekiplere başarılar dileyen İmamoğlu, yol şefinin telsiziyle kent genelindeki ekiplere seslendi. Beykoz'da 21 ağır tonajlı aracın yol çalışmalarında çalıştığı bilgisini de aldı. 

İmamoğlu, “Ani bastıran bir kar var. Her şey yolunda, çalışmalarınızda her birinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu, “Yolların açık kalmasını sağlayan İstanbul'un her noktasında çalışan bütün emekçilere teşekkürler. İBB, 1582 araç ve 7 bin 421 çalışanı ile 3 gündür yollarda, 1300 evsiz vatandaşımızı misafir ediyoruz. Sokak hayvanları için 500 noktada her gün 2 tondan fazla mama dağıtıyoruz.” dedi.

Öte yandan İBB Başkanı, bölgeden ayrılmadan önce kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen çalışanları ve vatandaşları geri çevirmedi.

 

Haber Merkezi

Beykoz’dan Şanlıurfa’ya uzanan sıcak temaslar
Önceki Beykoz’dan Şanlıurfa’ya uzanan sıcak temaslar
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)