Ekrem İmamoğlu Beykoz’da yalan mı söyledi?

  • 0
  • 12995
Ekrem İmamoğlu Beykoz’da yalan mı söyledi?
Ekrem İmamoğlu Beykoz’da yalan mı söyledi?
Ekrem İmamoğlu Beykoz’da yalan mı söyledi?
Ekrem İmamoğlu Beykoz’da yalan mı söyledi?

Beykoz’da vatandaşlarla bir araya gelerek, yapmış olduğu çalışmaları anlatan İmamoğlu’nun açıklamalarına AK Parti’den tepki geldi.

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Sadullah Hasanoğlu, İmamoğlu’nun Beykoz Ortaçeşme’de yapmış olduğu açıklamaların yalan olduğunu ifade ederek, Beykoz’da İmamoğlu’nun ifade ettiği gibi açılmış bir Anadoluhisarı Müzesi olmadığını kaydetti.

İBB Meclis Üyesi, aynı zamanda Beykoz Kent Konseyi Başkanı da olan Sadullah Hasanoğlu, “Beykoz'dan yalan rüzgarı geçti” başlıklı açıklamasında, Beykoz’da açılmış bir Anadoluhisarı Müzesi olmadığını, kalenin tadilat inşaatının hali hazırda devam ettiğini söyledi.

Yine İmamoğlu’nun ifade ettiği gibi, Çubuklu Mahallesinde İBB'nin başlattığı her hangi bir kentsel dönüşüm projesi de olmadığını 2018 yılında riskli alan ilan edilen yerin hala aynı şekilde durduğunu söyledi.

“Başta CHP olmak üzere görünen ve gizli ortakları Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesi'ni engelleyemeyince mecbur kalıp, ‘proje yapıyoruz’ diye 2 yıldır milleti oyalıyorlar.” ifadelerine yer veren Hasanoğlu, İBB’nin kentsel dönüşüm çalışmalarına yönelik daha ön sözleşme aşamasına yeni geldiğini belirtti.

Beykoz'da 2019 yılından bugüne açılmış tek bir İSMEK olmadığını, AK Parti döneminde Beykoz'da 3 tane İSMEK olduğunu hatırlatan Hasanoğlu, CHP’li yönetimin üçünü de kapattığına vurgu yaparak, “muhtemelen bugünkü yalanı ortaya çıktığı için şimdi hızlıca bir yer tadil edip tabela asacaktır” dedi.

Sadullah Hasanoğlu şöyle dedi:

Utanmadan sıkılmadan Beykoz’a geliyorsun

Beykoz'da son 4 yılda İBB tarafından açılan bir İstihdam Ofisi yok. Muhtemelen bugünkü yalanı ortaya çıktığı için şimdi hızlıca bir yer tadil edip tabela asacaktır.

Riva Deresi ile ilgili Ekrem İmamoğlu'nun verdiği sözlerden yaptığı bir tek iş yok.

2019 seçimlerinden önce Beykoz'a metro sözü veren İBB Başkanı 4 yılın sonunda Beykozlular ile dalga geçer gibi "vapurla Avrupa yakasına geçip metroya bin" demekten utanmıyor bile…

Şimdi iyi oku Sayın İmamoğlu

Başarısızlığını kaçarak kapatmaya çalıştın, olmadı. Yalancı şovlar denedin, millet yemedi. Şimdi il il gezip görevini su istimal ediyorsun, İstanbul batıyor. Utanmadan, sıkılmadan Beykoz'a geliyorsun ve kocaman yalanlar konuşuyorsun. Hadi milletten utanmıyorsun da kendine hiç mi saygın yok senin?

İlgili haber: Ekrem İmamoğlu Beykoz’a yaptıklarını anlattı

Haber Merkezi

Ekrem İmamoğlu Beykoz’a yaptıklarını anlattı
Önceki Ekrem İmamoğlu Beykoz’a yaptıklarını anlattı
Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Sonraki Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı